• www.instagram.com/shellturkiye internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “#deneVhisset, Kazanmak için Yola Çık” isimli kampanya Shell&Turcas Petrol A.Ş. (Shell) tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 07.03.2019 tarih ve 40453693-255.05.02-E.2384 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.
 • Kampanya katılımları 01.04.2019 (saat:00.01)’de başlayıp, 05.05.2019 (saat:23:59)’da sona erecektir.
 • Türkiye genelindeki Shell & Turcas Petrol A.Ş.’ye ait @shellturkiye Instagram sayfasında yayınlanan kampanya görselinin altına #deneVhisset etiketiyle araba kullanmanın verdiği hissi emojileri kullanarak yaratıcı şekilde anlatıp bir arkadaşını etiketleyenler yarışmaya katılmaya hak kazanacaklardır.
 • Paylaşılan yorumlar 08.05.2019 tarihinde konuya uygunluk, yaratıcılık ve özgünlük kriterlerine göre Shell Özel Jürisi tarafından değerlendirilecek ve 1 kişiye çift kişilik İtalya’daki Ferrari Fabrikası ve Müzesi Gezisi (21-23 Haziran 2019 tarihleri arasında 2 gece 3 gün 4 yıldızlı otelde konaklama, İstanbul-Bologna, Bologna-İstanbul arası uçak bileti, havalimanı-otel transferleri dahildir. İstanbul'a kadar olan ulaşım masrafları, yurtdışı çıkış harcı, vize ve pasaport masrafları, seyahat sigortası, ekstra turlar ve şahsi harcamalar talihliye aittir.), 50 kişiye 100 TL değerinde Shell Yakıt Puan hediye edilecektir.
 • Yarışma sonuçları 08.05.2019 tarihinde @shellturkiye Instagram hesabında yayınlanacaktır. Kazanan kişinin ad ve soy ad bilgileri ile mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Daha sonrasında bu kişilere hediyesini nasıl alabileceklerine dair detaylı bilgi paylaşılacaktır.
 • Katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Kazanılan puanlar 01.09.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Shell Türkiye Instagram (@shellturkiye) sayfasını takip etmeyen kullanıcılara yarışmaya katılım hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Shell katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Shell & Turcas Petrol A.Ş., Shell Petrol A.Ş., The Shell Company of Turkey, Shell Enerji A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler ve Tüzel Kişiler  bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Shell kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan ödüller başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 • Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Shell hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Shell hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Shell’e aittir.
 • Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shell sorumlu değildir.
 • Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin. 

Shell’den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin