Bu bölümde

B, Biking’i yani motorculuğu simgeliyor

B, ayrıca Almanya Baden-Baden’deki B500’ü de simgeliyor. Yazar Geoff Hill, buranın Avrupa’nın en iyi motosiklet yolu olup olmadığına karar verecek.

Dağların Tepesinde

Eğer açık havayı seviyorsanız, İsviçre Alplerinde her şey var: kayak, snowboard, dağ bisikleti, yürüyüş, rafting. Ama biz daha farklı bir heyecanı kovaladık. Motor sporları muhabiri James Mills, efsanevi Flüelapass’ın zorluklarına meydan okuyor.

Geceyarısı güneşi

Motor sporları muhabiri Angus Frazer’in dünyanın sonuna, Avrupa’nın en kuzey ucuna yaptığı 1.600 kilometrelik yolculuğa katılın.

Pasifik Karayolu

Bugün 21 Haziran saat sabah 4, yılın en uzun günü. Garajda bir otomobil, komodininizin üzerinde anahtarlar ve kapınızın önünde Pasifik Karayolu var. Kimin alarm saatine ihtiyacı var ki?

Şeytanın Yolu

Targa Tasmania Yol Rallisi oldukça zorlu bir yol. Kendi kendini “En İyi Asfalt Ralli” ilan etmiş olan yol, Avustralya’nın doğu ucundan sarkan adanın etrafını turluyor.

Norveç’e Giden Yol

Çok az kişi adını duymuştur. Daha da az kişi bu yolda seyahat etmiştir. Motor sporları muhabiri James Mills, Lysebotn yolunun gizli sürüş cennetini gözler önüne seriyor.

Öne çıkan içerik

Güvenlik için 10 ipucu

Don Palmer’ın tavsiyelerini uygulayarak daha iyi ve güvenli bir sürücü olabilirsiniz.

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin.