Bu bölümde

Biz kimiz?

İşimiz, çalışanlarımız ve daha fazla sayıda daha temiz enerji çözümleriyle ilerlemeye birlikte güç vermek için nasıl çalıştığımız hakkında bilgi edinin.

Ne yapıyoruz?

Shell dünyanın daha fazla ve daha temiz enerji çözümlerine yönelik büyüyen ihtiyacını ekonomik, çevresel ve sosyal açıdan sorumluluk taşıyan yöntemlerle karşılamayı amaçlayan uluslararası bir enerji şirketidir.

Shell & Turcas Petrol A.Ş. (STAŞ)

Türkiye’de 1923’ten bu yana faaliyet gösteren Shell, enerji alanında sektöre yeniliklerle, yüksek standartlarla liderlik etmek ve ekonomiye katkıda bulunmak için çalışmaya devam ediyor.

Değerlerimiz

Genel İş İlkelerimiz, Çalışma Kurallarımız ve Etik Kurallarımız, Shell'deki herkesin değerlerimize paralel hareket etmesine yardımcı olur.

Shell Markası

Shell markası tüm dünyada değerlerimizi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ön plana çıkarır.

Etkinlikler

Etkinliklerimiz ve onlineforumlarımız enerjinin geleceğini tartışmak üzere kamu, iş dünyası, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarından uzmanları bir araya getiriyor.

İletişim

Müşteri hizmetleri ekiplerimizin ve ofislerimizin iletişim bilgileri

Raporlar ve Yayınlar

Shell yıllık raporlarını ve diğer yayınlarımızı indirin veya bunları çevrimiçi görüntüleyin.

İş birimlerimiz

Türkiye’nin yeni petrol ve doğal gaz kaynakları arayışını desteklemek amacıyla; ticari faaliyetlerimizi, paydaşlarımıza olumlu fırsatlar sunacak şekilde, güvenli, kârlı, çevreye duyarlı ve sosyal açıdan sorumlu bir yolla gerçekleştiriyoruz.

Shell Petrol A.Ş. (SPAŞ)

Shell Petrol A.Ş. %100 oranında Shell & Turcas Petrol A.Ş. iştirakidir.