Bu bölümde

Biz kimiz?

İşimiz, çalışanlarımız ve daha fazla sayıda daha temiz enerji çözümleriyle ilerlemeye birlikte güç vermek için nasıl çalıştığımız hakkında bilgi edinin.

İş Kollarımız

Faaliyetlerimiz içerisinde en büyük payı akaryakıt ve madeni yağ işlerimiz oluşturmaktadır. Shell&Turcas Petrol A.Ş. bünyesinde 1000’i aşan geniş istasyon ağı ile her gün 1 milyondan fazla misafirimize hizmet sunuyoruz. Geniş ürün ve hizmet portföyümüz ile istasyonlarımızı ziyaret eden misafirlerimizin farklılaşan ihtiyaçlarına cevap veriyor, onları en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Değerlerimiz

Genel İş İlkelerimiz, Çalışma Kurallarımız ve Etik Kurallarımız, Shell'deki herkesin değerlerimize paralel hareket etmesine yardımcı olur.

Shell Markası

Shell markası tüm dünyada değerlerimizi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ön plana çıkarır.

Etkinlikler

Etkinliklerimiz ve onlineforumlarımız enerjinin geleceğini tartışmak üzere kamu, iş dünyası, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarından uzmanları bir araya getiriyor.

İletişim

Müşteri hizmetleri ekiplerimizin ve ofislerimizin iletişim bilgileri

Raporlar ve Yayınlar

Shell yıllık raporlarını ve diğer yayınlarımızı indirin veya bunları çevrimiçi görüntüleyin.

İş birimlerimiz

Türkiye’nin yeni petrol ve doğal gaz kaynakları arayışını desteklemek amacıyla; ticari faaliyetlerimizi, paydaşlarımıza olumlu fırsatlar sunacak şekilde, güvenli, kârlı, çevreye duyarlı ve sosyal açıdan sorumlu bir yolla gerçekleştiriyoruz.