Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) : Hızlı Geçiş Sistemi, boğaz köprüleri ve otoyol geçişlerinde ödemenin pasif uzaktan okuma teknolojisi kullanılarak gerçekleştirildiği ücretlendirme sistemidir.

Mevcutta Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri  mevcut hesabından HGS edinebilir ve ödemelerini mevcut Shell hesabından gerçekleştirebilir.

Shell’den HGS almanın Avantajları;

  1. Önden bakiye yüklemeye gerek kalmadan, mevcut Shell’de tanımlı ödeme hesabınızdan nakit kullanımını daha verimli yönetebilirsiniz.
  2. Bakiyenizin iade edilmemesi/görüntülenmemesi, bakiye alarmı olmaz. “Otomatik bakiye yükleme” veya “yeni yükleme” emri vermeniz gerekmez. Çünkü; haftalık geçişlerin tamamı sonradan tek faturaya yansıtılır ve anlaşmalı vadenizin sonunda tahsil edilir.
  3. HGS geçişleri ve yakıt tüketimleri Shell TTS web sitesi üzerinden raporlanır, analiz edilir.
  4. Tüm HGS geçişlerini Shell TTS web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.
  5. HGS etiket bakiyenizi tek tek takip etmeniz gerekmez.
  6. PTT şubelerine veya bankalara gitmeden Shell TTS web sitesi üzerinden talepte bulunabilirsiniz ve adresinize teslim gerçekleşir.
  7. Otoyol ve köprü geçişlerinde alt veya üst limit sınırlaması olmadan geçiş yapabilirsiniz.
  8. Geçişleriniz cezasız olacağından, bariyer kapanmaz.

YolHizmetleri-HGS Broşürü

YolHizmetleri-HGS Broşürü Kısa

Shell Filo Çözümleri’nde Daha Fazlası

Shell FiloPlatform

Taşıt Tanıma Sistemi’yle tam kontrol ile tanıştırdığımız şirketler, Shell FiloPlatform sayesinde şimdi de filo yönetiminde kontrol ile tanışıyor!

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Türkiye'nin ilk Taşıt Tanıma Sistemi, Türkiye sınırları içinde firmaların akaryakıt alımları için hızlı, kolay ve güvenli bir filo yönetim sistemi sunar. Başvurmak için tıklayınız!