BU BÖLÜMDE

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Türkiye'nin ilk Taşıt Tanıma Sistemi, Türkiye sınırları içinde firmaların akaryakıt alımları için hızlı, kolay ve güvenli bir filo yönetim sistemi sunar. Başvurmak için tıklayınız!

Shell Partner Card

İş ortaklarınıza vereceğiniz Shell Partner Card ile akaryakıt ödemelerini tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız.

Shell Pratik Kart

Shell Pratik Kart iş dünyasında gönülleri fethetmek üzere sunulan, dönemsel yakıt alım ihtiyacını karşılayan yakıt kartıdır. Başvurmak için tıklayınız.

Shell FiloPlatform

Shell Taşıt Tanıma Sistemi’yle hızlı, kolay ve güvenli akaryakıt alımı sağlayan şirketler, Shell FiloPlatform sayesinde şimdi de filo yönetiminde tam kontrol ile tanışıyor! Başvurmak için tıklayınız!

Yol Hizmetleri - HGS

Şirket araçlarınızın HGS geçişlerini Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile birlikte yönetin, ilk 3 aya özel kampanyamızdan yararlanın. Sektörde ilk kez PTT işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz şirket araçlarına özel HGS sistemiyle sonradan ödeme ve online raporlama avantajını yaşayın, geçiş ihlalinden dolayı ceza ödemeyin.

Shell Card

Shell Card Avrupa’daki araçlarınızın yakıt alımında kolaylık sağlarken, etkin bir filo yönetimi için çözümler sunar. Başvurmak için tıklayınız.

İstasyon Bulucu

TTS geçerli istasyon listesine ve size en yakın istasyona buradan ulaşabilirsiniz.

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!

Öne çikan İçeri̇kler

TTS’nin Avantajları

Taşıt Tanıma Sistemi'nin internet sitesiyle ofisinizden çıkmadan filonuzu rahatça yönetebilir ve  avantajlarından faydalanabilirsiniz.

TTS Filo Yönetimi

Shell Taşıt Tanıma Sistemi internet sitesiyle ofisinizden çıkmadan filonuzu rahatça yönetin.