Yakıt Yönetimi

Shell Taşıt Tanıma Sistemi

Türkiye'nin ilk Taşıt Tanıma Sistemi, Türkiye sınırları içinde firmaların akaryakıt alımları için hızlı, kolay ve güvenli bir filo yönetim sistemi sunar. Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin yeni dijital çözümü Shell SmartPay ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Shell Partner Card

İş ortaklarınıza vereceğiniz Shell Partner Card ile akaryakıt ödemelerini tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız.

Shell Pratik Kart

Shell Pratik Kart, iş dünyasında gönülleri fethetmek üzere sunulan, dönemsel yakıt alım ihtiyacını karşılayan yakıt kartıdır. Başvurmak için tıklayınız.

Filo Yönetimi

Araç takip sistemi - Shell FiloPlatform

Shell Taşıt Tanıma Sistemi’yle tam kontrol ile tanıştırdığımız şirketler, Shell FiloPlatform sayesinde şimdi de filo yönetiminde kontrol ile tanışıyor. Başvurmak için tıklayınız.

Yol Hizmetleri – Kurumsal HGS

Şirket araçlarınızın HGS geçişlerini Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile birlikte yönetin, sonradan ödeme ve online raporlama avantajını yaşayın. Başvurmak için tıklayınız.

Shell AdBlue

Dizel şirket araçlarınızın AdBlue ihtiyaçlarını Shell Taşıt Tanıma Sistemi üzerinden yönetebilir, sonradan ödeme avantajı ve online raporlamadan faydalanabilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız

Shell Card

Shell Card, Avrupa’daki araçlarınızın yakıt alımında kolaylık sağlarken, etkin bir filo yönetimi için çözümler sunar. Başvurmak için tıklayınız.

Öne Çıkan İçerikler

Kredi Kartı ile Shell TTS

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile entegre kredi kartı ödeme seçeneği, ön ödemesiz ve yakıt blokesiz akaryakıt ikmali sağlamaktadır. Başvurmak için tıklayınız!

TTS Filo Yönetimi

Shell Taşıt Tanıma Sistemi internet sitesiyle ofisinizden çıkmadan filonuzu rahatça yönetin.

Shell LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz)

Günümüzde en temiz yanan hidrokarbon olan doğal gaz, önemli bir enerji kaynağıdır. Shell, 50 yılı aşkın süredir Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) alanında öncü bir rol üstleniyor.

Shell'in Avrupa Elektronik Otoyol Geçiş Sistemi

Filoların Avrupa’daki otoyol geçiş ücretlendirmesini yönetmek artık çok daha kolay! İletişim: euroshelldestek@shell.com <444 29 92>