Dizel şirket araçlarınızın AdBlue ihtiyaçlarını Shell Taşıt tanıma Sistemi üzerinden alabilir, sonradan ödeme avantajı ve online raporlamadan faydalanabilirsiniz. Başvurmak için tıklayınız

Shell AdBlue Nedir?

Shell Filo Çözümleri olarak yenilikçi bakış açımızla çıktığımız yolda “Hedef Net Sıfır” hizmetlerimizden olan AdBlue ile filonuzdaki araçların AdBlue ihtiyaçlarını Taşıt Tanıma Sistemi üzerinden yönetmenize yardımcı olur.

Shell AdBlue, ağır vasıta ve dizel araçlardan atmosfere salınan zararlı gazları azaltmak için kullanılması gereken dizel egzoz sıvısıdır. Shell AdBlue’nun ortalama tüketim oranı, binek araçlar için her 100 litre akaryakıt tüketiminde 0.2 litre; ağır vasıtalar için her 100 litre akaryakıt tüketiminde 4 litredir. Shell istasyonlarında pompada satılan Shell AdBlue tavsiye edilen litre satış fiyatı, ambalajlı Shell AdBlue tavsiye edilen litre satış fiyatına göre avantajlıdır.

2006’dan beri 7,5 tonun üzerindeki tüm araçlar SCR teknolojisi ile üretilmiştir. Şu anda, bu teknolojiye sahip tüm araçların AdBlue kullanması kanunen zorunludur.

  • Aracınızda her zaman yüksek kaliteli AdBlue sıvısı kullanmanız gerekmektedir

Shell AdBlue Avantajları Nedir?

  • Shell Taşıt Tanıma Sistemi üzerinden Shell AdBlue'yu filo araçlarınıza entegre edip, filonuzu tek bir yerden yönetin ve faturalarınızı ödeme vadenizce yönetin.
  • Akıllı anahtarlık veya Shell SmartPay ile Shell AdBlue tedariğinizi geçerli tüm istasyonlardan hızlıca yapın
  • Shell AdBlue geçerli tüm Shell istasyonlarından filonuz için her zaman aynı kalitede dolum yapın.
  • Online raporlama ve toplu faturalama özelliklerinden faydalanın