NEDEN SHELL’E KATILMALISINIZ?

Ödüller ve Avantajlar

Yaratıcı ve iş birliğine dayalı çalışma ortamı ile global operasyonları, çok sayıda etkileyici avantajlarla birleştirin ve heyecan verici bir kariyer için Shell’e katılın.

Önemli bir etki yaratın

Shell’de amaç odaklı bir kariyer bekleyebilirsiniz. Kariyeriniz; hayatınızda, çevrenizde hatta dünya üzerinde olumlu etkiler yaratmada rol oynayabilir.

Shell’de Çalışmak Nasıldır

Shell, tutkulu insanlar tarafından yönlendirilen küresel bir enerji şirketidir. Çalışanlarımız, faaliyetlerimiz kadar çeşitli geçmişlere sahip dünyanın her yerinden gelmektedir. Ancak ortak bir noktamız var: Yaşadığımız dünyayı değiştirme tutkusu. Shell'de çalışmanın nasıl bir şey olduğunu keşfedin!

Biz bir ekibiz

Birbirimizin mutluluğundan ve başarısından sorumluyuz. İş birliği, saygı, dürüstlük ve birbirimize verdiğimiz önem çerçevesinde oluşan bir kültür içinde, yaptığımız her şeyin bir parçası olarak ortak değerleri paylaşırız.

Dünya çapında fırsatları keşfedin

Global ölçekli ve çeşitliliğe değer veren markamız, kariyerinizi sürekli olarak ileri taşıyabilmeniz için çeşitli fırsatları keşfetme esnekliği sağlar.

ÖNE ÇIKAN İÇERİKLER

Genel hatlarıyla kuruluşumuz

Kuruluşumuzun temelinde yenilikçi teknolojimiz ve uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. İnsanların hayatlarını sürdürmeleri için 125 yılı aşkın süredir enerji sağlayan Shell, dünyanın önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere gelişerek bu başarıyı sürdürmekteyiz. İlerlemeye birlikte güç vermek için nasıl çalıştığımızı öğrenin.

Kariyeriniz için faydalı ipuçları

Bir işe başvururken yardımcı olabilecek tavsiyeler ve ipuçları için Kaynak Merkezimizi inceleyin ve Shell’de yaşam hakkında daha fazla bilgi edinin.

BUNLARI DA İNCELEMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

Bize Ulaşın

Başvurunuz veya işe alım süreciniz hakkında yardıma ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

İşe alım sahtecilikleri

Bu, kişilere yönelik yapılan usulsüz iletişimlere dair önemli bir uyarıdır.

Kariyer Hakkında SSS

Sıkça Sorulan Soruları inceleyin ve aradığınız cevapları bulun.