Neden Shell yakıtlarını kullanmalıyız?

Hızla gelişen teknoloji ile beraber araçların motorları da yenilenmektedir. 100 yıllık deneyimimiz ile araçların motorlarına daha verimli yakıtlar sunmak için her geçen gün yakıtlarımızı geliştirmeye devam etmekteyiz. Daha zorlu koşullara ( örn. daha yüksek sıcaklık ve basınç ) maruz kalan araçlarda, motorun emme subabı veya yakıt enjektörü gibi önemli yakıt bileşenlerinde kir oluşabilmektedir. Yakıtlarımız motorun daha verimli çalışması için güçlü temizleme molekülleri içermektedir. Bu moleküller, emme subapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistem bileşenlerinin temiz kalmasına ve performans önleyici kirlere karşı korunmasına yardımcı olarak aracınızın motorundan daha iyi performans ve verimlilik almanıza yardımcı olur.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre tümü, araçlarda güvenle kullanılabilir. Farklılaştırılmış akaryakıt ile diğerleri arasında, kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır. Fiyat farkı uygulanan akaryakıt, sadece tüketicinin talebi doğrultusunda ikmal edilebilir.

BU BÖLÜMDE

Shell V-Power

100 yıllık deneyim ile geliştirilen Shell V-Power Scuderia Ferrari'nin kullandığı, güvendiği ve önerdiği tek yakıt!

Shell FuelSave

Kısa veya uzun tüm yolculuklarınızın daha verimli olabilmesi için Shell FuelSave Diesel ve Shell FuelSave Kurşunsuz sizler için geliştirildi.

Shell AutoGas LPG

Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunan, güvenli ve ekonomik Shell Autogas ile paranızın karşılığını alırsınız.

Shell Yakıtlarında Daha Fazlası

Shell Mobil Uygulaması

Shell Mobil Uygulaması ile ihtiyacınız olduğunda bizi bulabilir, yakıt tüketiminizi azaltacak ipuçları öğrenebilir, harika hizmetleri her yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Akaryakıt Pompa Satış Fiyatları

Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Öne çıkan içerik

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.