Shell Hizmetleri

Çocuk Tuvaletleri

Girl smiling
Minik misafirlerimiz için Shell istasyonlarına uğramak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza uygun olarak tasarladığımız, rengarenk ve kullanışlı çocuk tuvaletlerimizin bulunduğu istasyonlarımızın listesi için tıklayınız.

Listedeki istasyonlarımızın lokasyonlarını öğrenmek için, buraya tıklayarak “İstasyon Bulucu” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Engelsiz Hizmet Alanları

tekerlekli sandalyede oturan özürlü grup

İstasyonlarımızda Engelsiz Hizmet Alanı

''Engelsiz Hizmet Alanı''mızla bedensel engelli misafirlerimize 160 istasyonda hizmet veriyoruz! Misafirlerimiz, kendileri için ayrılmış özel alana park edip uzanma mesafesindeki zili çalarak görevli personelin yardımıyla hazır bulundurulan tekerlekli sandalyeden faydalanabiliyorlar. Market alışverişi için destek ya da tuvalete kadar refakat istekleri de karşılanıyor. Hedefimiz; yıl sonuna kadar 200 istasyonumuzda misafirlerimize '' Engelsiz Hizmet Alanı'' sağlamak, engelleri kaldırmak.

Engelsiz Hizmet Alanı bulunan istasyonlarımızın listesi için tıklayınız.

Shell FuelSave Yakıtları

Yakıt pompasında sıra bekleyen otomobil

Özel formule edilmiş FuelSave yakıtları sizi daha uzun süre götürecek ve cüzdanınızda daha fazla para bırakmaya yardımcı olacak

Shell FuelSave Yakıtları

Deli2Go

Deli2go’daki kahveler

Otomobilinizin deposunu doldu. Peki ya siz? İstasyon şarküterimizdeki lezzetli atıştırmalıklara göz atın.

Öne çıkan içerik

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin. 

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.