Bu bölümde

Yeni Koronavirüs (COVID-19)

Yeni Koronavirüs(COVID-19) enfeksiyon riskine karşı misafirlerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumak adına gerekli tüm tedbirleri en üst düzeyde alıyoruz.

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell'den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin

Bizimle görüşlerinizi paylaşın

Shell’de müşterilerimizle iletişim içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Konuşmak isterseniz, biz dinlemeye hazırız.

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin. 

Aracınız için birinci kalite ürünler

Sürüş sizin için önemliyse, özel formüle edilmiş yakıt ve yağlarımız aracınızın en iyi performansını göstermesine yardımcı olacaktır.

Kaliteli Sürüş için Shell Ürünleri kullanın

Yolculuğunuz nereye olursa olsun, enerji verimliliği sağlayan yakıt ve yağ ürünlerimiz motorunuza ve cüzdanınıza iyi gelecektir.

Öne Çıkanlar

Motor Sporları

Shell ve Scuderia Ferrai’nin teknik ortaklığı, Shell Advance Asya Yetenek Kupası için yarış ve sürücü profillerini görün ve Ducati ekibini takip edin.

Sürüş Teknikleri

Dünyanın en eşsiz ve heyecan verici sürüş deneyimlerini keşfedin.

Sürüş İpuçları ve Tavsiyeler

Yakıtı nasıl daha verimli kullanacağınızı ve yolda nasıl daha güvende olacağınızı öğrenin.