Shell’den Avantajlı Kampanyalar!

GittiGidiyor'da alışverişinize, Shell'den yakıt hediye

11 Eylül – 4 Ekim 2020 tarihleri arasında, GittiGidiyor’dan  tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Shell ClubSmart kart sahipleri, Shell’den 15 TL’ye varan değerde yakıt hediyesi kazanacaktır.

Yolculuğunuz Shell'de Puan Kazanarak Devam Ediyor!

16 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında, Yapı Kredi Worldcard’ınızla, seçili Shell istasyonlarında yapacağınız 125 TL ve üstü akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde, 50 TL’ye varan Worldpuan sizleri bekliyor.

120 TL yakıt alımına ozonla araç içi temizliği hediye

Shell ClubSmart Müşterilerine özel, seçili istasyonlarda ClubSmart kartınız ile yapacağınız 120TL’lik yakıt alımına Ozonla araç içi temizliği hediye.

10 Ağustos – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli kampanyaya katılım için, seçili istasyonlarda tek seferde 120TL’lik yakıt almanız yeterli.

Shell’den 20 kişiye 80 TL değerinde yakıt hediye!

Instagram’da #YenidenBaşla GIF’ini en yaratıcı ve insan görüntüsü olmayan bir görselle birlikte story olarak paylaşın. #YenidenBaşla etiketini, @shellturkiye hesabını etiketlemeyi ve @shellturkiye hesabını takip etmeyi unutmayın. 80 TL değerinde yakıt kazanma şansı yakalayın! Son gün 31 Ağustos...

Yeniden yollara çıkanlara, Shell ve Yapı Kredi’den yepyeni kampanya!

1 Temmuz - 15 Ağustos tarihleri arasında, Yapı Kredi Worldcard’ınızla, seçili Shell istasyonlarında yapacağınız 125 TL ve üstü akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde, 50 TL’ye varan Worldpuan sizleri bekliyor.

Yeniden başlayın diye 15.000 kişiye Shell’den toplamda 1.500.000 TL değerinde yakıt hediye.

Siz de kayıtlı Shell ClubSmart kartınızla 1 Temmuz - 31 Aralık tarihleri arasında her ay tek seferde 60 TL ve katlarında akaryakıt veya otogaz alın, 31 Aralık’a kadar her ay 100 TL değerinde yakıt kazanma şansını yakalayın.

Shell’den Visa Kartlara Özel Toplam 90 TL’ye Varan Hediye Yakıt!

15 Haziran – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında her ay Visa kartları ile Shell’den mobil ödeme ile yapılan her 150 TL'lik yakıt alımına 15 TL değerinde hediye yakıt!

Yakıt Hediyeli Instagram Yarışmamız Başlıyor!

Yeniden yollara düştüğünüzde gitmeyi hayal ettiğiniz yer neresi? Gitmek istediğiniz yeri ve nedenini en yaratıcı şekilde anlatın, gitmek istediğiniz bir arkadaşınızı da etiketleyin; Shell’den 100 TL değerinde yakıt puan kazanma şansı yakalayın! Katılım için son gün 10 Temmuz...

Shell Mobil Uygulama Çekiliş Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu!

Shell Mobil Uygulaması üzerinden kayıt olan ya da bilgilerini güncelleyip, uygulamaya giriş yaparak, mesajlarım sekmesindeki linkten çekiliş formunu doldurarak başvuruda bulunanlara toplamda 50.000 TL değerinde yakıt ve 5 adet iPhone 11 64 GB hediye eden kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

SHELL’DE 40 TL MAXIPUAN HEDİYE

Maximum Kart’ınızla Shell’den tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. alışverişinizde 40 TL MaxiPuan!

Shell ve Denizbank’tan Çiftçilerimize Vade Kampanyası

Shell ve Denizbank’tan çiftçileri desteklemek amacıyla 1 Mayıs – 26 Mayıs tarihleri arasında Denizbank Üretici Kart ile yapılan akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı.

Shell ve İş Bankası’ndan Çiftçilerimize Vade Kampanyası

Shell ve İş Bankası’ndan çiftçileri desteklemek amacıyla 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında İş Bankası İmece Kart ile yapılan akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı.

Shell’de 30 TL’ye Varan Bonus Hediye

16 Şubat 2020 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında, Bonus üyesi SHELL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 30 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 25 TL bonus kazanın.

Shell’de 40 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

01 Ocak 2020 – 15 Şubat 2020 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşterileri sms katılımına 30 TL, world mobil katılımına 40 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanıyor

250 Kişiye Toplamda 250.000 TL Değerinde Yakıt Hediye

Kayıtlı Shell Clubsmart kartınla tek seferde 125 TL’lik Shell V-Power al çekilişe katılma şansı yakala!

Shell’de 40 TL’ye varan MaxiPuan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 30 TL değerinde MaxiPuan! Kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 40 TL MaxiPuan kazanacaktır.

Yasal Olmayan Promosyonlar Hakkında Bilgilendirme

Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin düzenlemiş olduğu kampanyaların duyurusu resmi internet sitemizden, basın yayın yolu ile yapılmaktadır.

Aracınızdan inmeden ödeme yapmak artık çok kolay!

Turkcell’in yeni ödeme platformu Paycell ile yakıt ödemenizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli bir şekilde yapın!

Hotels.com rezervasyonlarında %10 indirim !

Shell Mobil Uygulamasını App Store ya da Google Play Store’dan indirin, hotels.com’da %10 indiriminizi alın, tatile keyifle başlayın.

Bin Kişiye Toplamda 1.000.000 TL Değerinde Yakıt Hediye!

1 Nisan – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Shell ClubSmart kart ile her 60 TL’lik akaryakıt ve otogaz alımınıza 1 çekiliş hakkı kazanın, toplamda 1.000.000 TL değerinde yakıt kazanan bin kişiden biri olun!

Hediye Yakıt Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu!

Bin kişiye toplamda 1.000.000 TL değerinde yakıt hediye kampanyamızın kazananları belli oldu.

Shell “Türk Hava Yolları Uçak Bileti” yarışması katılım koşulları

Türk Hava Yolları’ndan dilediğin yere yurtiçi gidiş dönüş çift kişilik uçak bilet hediye!

Bu yaz nereye uçmak istediğini emojilerle anlat, arkadaşını etiketle, yarışmamıza katıl! Kazanan 5 şanslı çiftten biri olmak için sayfamızı takip etmeyi unutma! Yarışmaya katılmak için hemen Shell Türkiye Instagram hesabını takip et!

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Paycell ile mobil ödeme yap, 15 TL yakıt kazan!

Kampanya kapsamında 10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına kaydedilen Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartları (“VISA kartı”) ile kampanya dönemi boyunca ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına, 15 TL değerinde Shell ClubSmart puan hediye edilecektir.

Yapı Kredi’ye özel 30 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde Yapı Kredi Shell Puan! Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır.

Shell Katilim Koşullari

100 TL değerinde akaryakıt kazanmaya hazır mısın? Yarışmamız başladı! Yol hikayeni anlat, 100 TL değerinde yakıt puan bulanan Shell Smart Card kazanma şansı yakala! Yarışmaya katılmak için hemen Shell Türkiye Instagram hesabını takip et!

Zubizu’lular Shell’de kat kat avantajlı

ZUBİZU’lular anlaşmalı Shell istasyonlarında yapacakları yakıt alımlarında 4 kat Smart Puan kazanıyor !

Shell "RotaOluşturuldu" Instagram yarışması katılım koşulları

#RotaOluşturuldu, Yarışmamız Başladı!

Tüm yolculuklarınızda, en özel anlarınızda, keyifli molalarınızda Shell olarak hep yanınızdayız. #DahaİyiBirYolculuğa dediğimiz serüvenimizde daha sevgi dolu, daha mutlu bir yolculuk için Sevgililer Günü’nde hediye yakıt kampanyamızı başlatıyoruz. 50 kişiye 100 TL değerinde yakıt puan hediye ediyoruz.

Garanti Bonusflaş’a özel 30 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 25 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.

Carrefoursa’dan Alışveriş Sizden, Yakıtınız Shell’den

CarrefourSA alışverişleriniz Shell’den 20 TL’ye varan yakıt hediyesi kazandırıyor!

Shell V-Power #Denevhisset Instagram Yarışması Katılım Koşulları

@shellturkiye Instagram sayfamızda başlattığımız SHELL V-POWER İLE “#DENEVHİSSET KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIK” yarışmamıza katılın, çift kişilik Ferrari Fabrikası ve Müzesi seyahati ve hediye yakıt kazanma fırsatı yakalayın.

41BURDA’DAN DEPONUZU ŞIMARTAN KAMPANYA

41BURDA alışverişleriniz Shell’den 50 TL’ye varan yakıt hediyesi kazandırıyor!

23 Nisan #BenimEnerjim Instagram Yarışması Katılım Koşulları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hediyelerle kutluyoruz! @ShellTurkiye Instagram hesabı üzerinden @BenimEnerjim yarışmamıza katılın, çift kişilik Paris Disneyland Seyahati, Antalya AMcera Ormanı Seyahati, İsfanbul biletleri, sinema biletleri hediyelerini kazanma fırsatı yakalayın!

250 KİŞİYE TOPLAMDA 250.000 TL DEĞERİNDE YAKIT HEDİYE ÇEKİLİŞ KAMPANYAMIZIN KAZANANLARI BELLİ OLDU!

Shell ClubSmart kart ile her 125 TL’lik Shell V-Power alımına 1 çekiliş hakkı kazandıran kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

BÜYÜK ÇEKİLİŞ’E HAZIR MISIN? TOPLAMDA 1.000.000 TL DEĞERİNDE YAKIT HEDİYE!

Bu yaz Shell’e gelen kazanacak! Shell’den 500 kişiye toplamda 1.000.000 TL değerinde yakıt hediye.

Shell’de Axess’e özel 40 TL’ye varan chip-para hediye!

1 Haziran – 15 Temmuz 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, kampanyaya katılan Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli40 TL’ye varan chip-para hediye! Kampanyaya Axess Mobil’den katılanlar 40 TL, SMS ile katılanlar ise 30 TL chip-para kazanıyor

Jolly Tur’dan Tatil Alanlar, 30 TL değerinde yakıt kazanıyor!

Jolly Tur’dan Tatil Alanlara, 30 TL Yakıt Hediye! 

Dacia ECO-G serisi ile ilk depo yakıtın Shell’de bedava. Üstelik yıl boyunca tam 5 kat puan!

17 Haziran – 31 Aralık 2019 arasında, Dacia  satış noktalarından LPG’li araç alan ve kampanyaya katılan Smart kart sahipleri 160 TL değerinde yakıt kazanacaktır. Üstelik kampanyaya katılan müşteriler, 1 yıl içerisinde yakıt alımlarında 5 kat Smart Puan kazanacaklardır.

Garanti BonusFlaş’a özel 50 TL değerinde Bonus!

Farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişinde 40 TL değerinde bonus/indirim! Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 50 TL bonus kazanacaktır!

Shell Helıx Top Up, 20 TL Değerinde Smart Puan Kazandırıyor!

Her Araca Uyar, Her Yağı Tamamlar.

Her binek araca uygun motor yağı Shell Helix Top Up kapaklarındaki şifreler 20 TL değerinde Smart Puan kazandırıyor!

Shell'den 500 Kişiye Toplamda 1.000.000 TL Değerinde Yakıt Hediye Ettiğimiz Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu!

Shell ClubSmart kart ile her 75 TL’lik akaryakıt veya otogaz alımına 1 çekiliş hakkı kazandıran kampanyamıza katılan herkese teşekkür ediyoruz.

deli2go MMM Diye Yeniyor, VINNN Diye Kazandırıyor!

Shell Select’lerdeki deli2go sandviç kampanyamıza ilginize çok teşekkür ederiz. BMW 4 Serisi Coupé çekilişimiz 10 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilmiştir. 

Shell ve Denizbank'tan Çiftçilerimize Vade Kampanyası

Shell ve Denizbank’tan çiftçileri desteklemek amacıyla Ekim ayı boyunca Denizbank Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz imkanı, Ekim ayını takiben ise 5 ay vade ve 0 faiz imkanı sunulacaktır.

SHELL VE DENİZBANK’TAN KASIM AYINDA ÇİFTÇİLERE %10 İNDİRİM

Shell ve Denizbank çiftçileri desteklemek amacıyla Kasım ayı boyunca Denizbank Üretici Kart ile yapılacak yakıt alışverişlerinde %10 indirim imkanı sunuyor.

Shell’de Taksicilere Özel Bir Mola

18 – 30 Kasım 2019 Tarihleri arasında Taksicileri aşağıda listede bulunan Shell istasyonlarında sürprizlerle dolu bir molaya davet ediyoruz. 

2019: Shell’de 40 TL’ye Varan Yapı Kredi Shell Puan Hediye

16 Kasım 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşterileri sms katılımına 30 TL, world mobil katılımına 40 TL kazanıyor.

Instagram Yarışmamızla Yeni Yılı Hediyelerle Kutluyoruz!

2020’de arabanızla gitmek istediğiniz şehirleri ve o şehirlerdeki planlarınızı en yaratıcı şekilde yorumlara yazın. Birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı etiketleyin. @shellturkiye hesabını takip etmeyi unutmayın. En yaratıcı planı yaparak jüri tarafından seçilen 50 kişiden biri olun, Shell’den 100 TL değerinde yakıt kazanın!

Instagram Yarışmamızla Sevgililer Günü’nü Hediyelerle Kutluyoruz!

Sevgiliniz, eşiniz, en yakınınız… O, sizin kahvenizi, sandviçinizi, yolculuklarınızı, hatta hayatınızı paylaştığınız yol arkadaşınız… Sevgililer Günü’nü kutlamak istediğiniz sevgilinizi, yani «yol arkadaşınızı» yorumlarda etiketleyin, ona olan sevginizi anlatan en yaratıcı mesajı yazın! Jürinin seçeceği 50 kişiden biri olun ve çift kişilik sinema bileti kazanma şansı yakalayın. Yarışmaya katılmak için @shellturkiye’yi takip etmeyi de unutmayın. Katılım için son gün 15 Şubat.

Shell Mobil Uygulaması Kazandırıyor !

15 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında Shell Mobil uygulamasını cep telefonuna indir, ClubSmart kartını kaydedip giriş yaparak “Mesajlarım” ya da “ClubSmart Çekiliş Kampanyası” sekmelerinden ulaşabileceğin çekiliş formunu doldur; çekilişle 5 adet Iphone 11 64 GB cep telefonu ve  100 TL değerinde 10.000 Smart Puan kazanan 500 kişiden biri olma şansını yakala!

Öne çıkan içerik

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell İstasyon Bulucu

Shell istasyon bulucuyu kullanarak size en yakın Shell İstasyonunu bulun ve rotanızı planlayın.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.