ClubSmart ve Miles&Smiles üyeliğinizi eşleştirin, millerinizi Smart Puan’a dönüştürün!

Miles&Smiles üyeliğiniz ile Shell ClubSmart Kart’ınızı kolayca eşleyebilmek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Diğer Uygulamalarımız” sekmesinden “Ayrıcalıklı Programlar” bölümünde Shell ClubSmart’i seçmeniz gerekmektedir.

Eğer SMS ile eşleştirmek isterseniz, başına KAYIT yazdıktan sonra boşluk bırakmanız ve başına TK ekleyerek üyelik numaranızı kodladıktan sonra SHELL ve Shell ClubSmart Kart numaranızı da yazarak 8490’a göndermeniz yeterlidir.

Örnek: KAYIT TK432789123/SHELL/700441234567891;

Eşleştirme sonrasında Shell ClubSmart Kart’ınız ile Shell’den yaptığınız her Shell V-Power yakıt alımında Miles&Smiles üyelik statünüze göre 5 kata varan Smart Puan kazanabilirsiniz.

Miles&Smiles üyelik statülerine göre;

 • Classic: 2 kat Smart Puan
 • Classic Plus: 3 kat Smart Puan
 • Elite: 4 kat Smart Puan
 • Elite Plus: 5 kat Smart Puan

Dilediğinizde Shop&Smiles internet sitesinden Shell’de yakıta çevirmek istediğiniz Mil miktarını belirleyip Shell kalitesi ile karada da yol alabilirsiniz. Mil'leriniz, eşleştirdiğiniz Shell ClubSmart Card’ınıza Smart Puan cinsinden yüklenecektir.

1.000 Mil’iniz 10.000 Smart Puan’a eşittir. 10.000 Smart Puan ile Shell’den 100 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirsiniz

Çevirim talebinizden 72 saat sonra Shell ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında Shell ClubSmart Kart’ınız ile yakıt hediyenizi kolayca alabilirsiniz.

Shell’e gelin, havada karada kazanın!

Kural ve Koşullar

 • İşbu kampanyadan yararlanabilmek için kişinin Shell ClubSmart Kart’a sahip olması ve Miles&Smiles Yolcu Programı’na üye olması gerekmektedir. Shell ClubSmart Kart numarası ile Shop&Miles resmî web sitesinden işbu kampanyaya kaydolan Miles&Smiles üyeleri Mil'lerini Shell ClubSmart puana çevirebilecektir.
 • Miles&Smiles üyesi tarafından çevrilen Mil'ler, Shop&Miles resmî web sitesi üzerinden beyan edilerek Shell ClubSmart puana dönüştürülecek ve Shell ClubSmart Kart’a yüklenecektir.
 • İlgili Smart Puanlar ile yakıt alımında Shell istasyonlarında Shell ClubSmart Kart’ların kullanılması gerekmektedir. 30 gün içerisinde Miles&Smiles üyesi en az 1.500, en fazla 75.000 Mil'ini yakıt hediyesine dönüştürülebilir. Tek seferde en az 1.500 Mil, Shell ClubSmart puana dönüştürülebilir. Her 1.000 Mil'iniz 10.000 Smart Puan’a eşittir. 10.000 Smart Puan ile Shell’den 100 TL değerinde akaryakıt ve Shell otogaz hediyesi alınabilir. Söz konusu, Shell ClubSmart Puan harcamaları 500 ve katları şeklinde yapılabilecektir. Shell ClubSmart genel şartları gereği Shell ClubSmart Kart sahipleri, ayın başı ve sonu esas alınmak üzere bir (1) ay içerisinde en fazla 600 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirler.
 • Smart puana çevrilen Mil'ler, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez.
 • Mil çevrimi için; Classic Plus, Elite ve Elite Plus statülerindeki üyelere ek olarak üyelik statüsü farketmeksizin Miles&Smiles kredi kartı sahibi olan tüm Miles&Smiles üyeleri, Mil'lerini Smart Puan’a dönüştürebilirler. Miles&Smiles kredi kartı sahibi olmayan Classic statüsündeki üyeler için ise; en az bir (1) defa Türk Hava Yolları, Anadolujet ya da Star Alliance ittifakına dahil havayollarından uçuş yapılması ve bu uçuşla birlikte üyelik hesabında en az bir (1) defa Miles&Smiles program ortaklarından Mil kazanılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Shop&Miles resmî web sitesinden Miles&Smiles ve Shell ClubSmart Kart numaralarının mutlaka eşleştirilmesi gerekmektedir. Eşleşen kart numaraları işbu kampanya kapsamında boyunca web sitesi üzerinden en fazla bir (1) defa değiştirilebilir. Bir Shell ClubSmart Kart ile aynı anda en fazla bir (1) Miles&Smiles üyeliği eşleştirilebilir.
 • Shell ClubSmart Kart’ları ile Shop&Miles resmî web sitesinden işbu kampanyaya kaydolan Miles&Smiles üyeleri anlaşmalı Shell istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve Shell otogaz alımları karşılığında ekstra Smart puan kazanacaklardır: Classic kart sahipleri toplam iki (2) kat, Classic Plus kart sahipleri toplam üç (3) kat, Elite kart sahipleri toplam dört (4) kat, Elite Plus kart sahipleri ise toplam beş (5) kat Smart Puan kazanacaktır.
 • Kazanılan standart ilk kata ait Shell ClubSmart puanlar anında, diğer katlara ait puanlar 48 saat sonra ilgili Shell ClubSmart bakiyesine yüklenecektir.
 • Shell ve Türk Hava Yolları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, Shell ClubSmart Extra Kart sahipleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
 • Miles&Smiles Yolcu Programı ve Shell ClubSmart Sadakat Programı’na katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Mil çevrim kampanyası Türkiye’de geçerlidir.

Detaylı bilgi için Shell kampanya sayfası‘nı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Sürücüler

Sürüş İpuçları ve Tavsiyeler

Yakıtı nasıl daha verimli kullanacağınızı ve yolda nasıl daha güvende olacağınızı öğrenin.

Shell'den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin