Bu bölümde

Shell Corena - Kompresör yağları

Shell Corena hava kompresörü yağları yelpazesi, aşınmaya karşı daha iyi koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği yoluyla faaliyetlerinize optimum değer sağlayacak olan yağı seçmenize imkan tanımak amacıyla geliştirilmiştir.

Shell Diala - Trafo Yağları

Tüm Shell Diala trafo yağları, hem trafolarda hem de elektrik santrali uygulamalarında düşük çalışma sıcaklıklarında bile mükemmel ısı transferi ve dielektrik özellikleri sergiler.

Shell Gadus - Gresler

Shell Gadus ürün yelpazesi, aşınmaya karşı gelişmiş koruma, uzun gres ömrü ve sistem verimliliği ile en iyi değeri sunacak şekilde geliştirilmiştir.

Shell Morlina - Yatak ve sirkülasyon yağları

Verimli yatak ve sirkülasyon sistemleri, orijinal tasarım parametreleri veya daha iyi çalışabilmeleriyle tanımlanır. Çalışma şartları ne olursa olsun tutarlı ve güvenilir yağlama kilit bir rol oynar.

Shell Mysella – Sabit Gaz Motoru Yağı

Shell Mysella gaz motoru ürün yelpazesi, aşınmaya karşı daha iyi koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği yoluyla ekipman operatörlerine optimum değer sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Shell Omala - Dişli yağları

Yağ ömrü ne kadar uzun olursa, kesintisiz çalışma için ekipmanınızın sıvı bakımına o kadar az ihtiyaç duyacaktır.

Shell Spirax - Diferansiyel ve Şanzıman Yağları

Shell Spirax yağları, şanızman aksamlarınızı korumaya devam edecek şekilde geliştirilmiştir, böylece bu aksamlar verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilir.

Shell Tellus - Hidrolik Yağları

Shell, çok çeşitli hidrolik ekipman ve uygulamaların zorluklarına cevap vermek amacıyla, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizi mümkün kılan bir ürün portföyü geliştirmiştir

Shell Tonna - Kızak yağları

Shell’in Tonna ürün yelpazesi, takım tezgahı kızakları, tablalar ve besleme mekanizmalarını yağlamak için özel olarak geliştirilmiştir.

Shell Turbo - Türbin yağları

Shell, enerji şirketleri ve proses tesis işletmecileri gibi kullanıcıların aşınmaya karşı daha iyi koruma, uzun yağ ömrü ve yüksek sistem verimliliği yoluyla işletmelerine optimum değer sağlayacak olan yağı seçmelerine imkan tanıyan bir türbin yağları yelpazesi geliştirilmiştir.

İçerik

Size en yakın distribütörü bulun

Shell madeni yağ ve greslerini alabileceğiniz yerler.

Hizmet Paketlerimiz

Madeni yağlar ile ilgili hizmet paketimiz, size uzman bilgiler sunar, pratik araç ve eğitimler ile destek sağlar.

Teknik Bilgi Föyleri

Ürünlerimizle ilgili önemli teknik ve emniyet bilgilerini bulun.