Havacılık Sektörü

Sektörde 100 yılı aşkın tecrübesiyle Shell Havacılık, önde gelen küresel havacılık yakıtları ve yağlayıcıları tedarikçisidir.

 

İnşaat Sektörü

Shell dizel motor yağları, diferansiyel yağları, gresler ve hidrolik yağları ile dünyadaki en önde gelen inşaat şirketlerinin bazılarıyla çalışmakta ve bu yağların faaliyet alanlarınızda önemli bir rolü olduğunu biliyoruz.

Filo Sektörü

Kârlı bir iş için filonuzun sürekli yolda olması çok önemlidir. Shell'in diğer yağları gibi dizel motor yağları işletmenizde gerçek bir fark yaratmanıza yardımcı olabilir.

İmalat Sektörü

İmalatçılara yönelik Shell ürünleri; Dişli Yağları, Kompresör Yağları ve Gresler de dâhil olmak üzere çok çeşitli yağlama çözümleri sunar.

Denizcilik Sektörü

Eksiksiz denizcilik yağlayıcıları çözüm yelpazemizi keşfedin.

Metal Sektörü

Shell Madeni Yağları dişli, yatak ve sirkülasyon yağları dahil olmak üzere, metal üretim sektörüne yönelik çeşitli ürünler sunmaktadır.

Madencilik Sektörü

Shell Madeni Yağları, ulaşımı zor çalışma sahalarındaki ağır çalışma şartlarına uygun yağ ve gresler dâhil olmak üzere, madencilik sektörüne yönelik çözümler sunar.

Enerji Sektörü

İster jeneratör motorlarının bakım sıklığını azaltmak, ister rüzgar türbinlerinin verimliliğini artırmak isteyin, tüm gereksinimlerinizi karşılamak üzere geliştirilen geniş bir madeni yağ ve gres yelpazesine sahibiz.

Hizmetler

B2B Online Market

B2B Online Market

Güvenli Teslimat

Kurumsal firmalar için güvenli teslimat kritik bir önem taşımaktadır. Shell B2B Online Market üzerinden satın aldığınız ürünler sizlere Shell güvencesi ile yetkili Shell Madeni Yağlar distribütörleri tarafından ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Shell’in fabrikasından çıkan ürünler güvenli lojistik ağı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Doğru Ürün

Ekipmanlarınızın verimli çalıştığından emin olmanız gerekmektedir. İşletmeniz ve ekipmanınız için doğru ürünü seçmek verimlilik ve süreklilik için kritik bir öneme sahiptir. Shell Madeni Yağlar’ın uzman ekiplerinin önerileri ile Shell B2B Online Market’in sizlere sunduğu ürünler içerisinden ekipmanlarınız için en uygun olanını seçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Unutmayın, doğru ürünü seçmek ekipmanınızı koruyup işinizin devamlılığını sağlarken, parça kullanımı ve plansız duruşları engelleyip toplam işletme maliyetlerinizi minimize eder.

Size Özel Fırsatlar

Shell B2B Online Market üzerinden yapacağınız online alışverişler sayesinde size özel kampanyalardan anından haberdar olur ve alışveriş yaptıkça daha fazla avantaj sağlayabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza ve siparişlerinize göre oluşturulmuş yıllık ciro seviyelerine göre size özel tekliflerden yararlanabilirsiniz. Sipariş hacminiz ve kullanım sıklığınız arttıkça elde edeceğiniz fayda da artmaya devam edecektir.

Teknik Hizmet

Shell B2B Online Market üzerinden sipariş verdiğiniz ürünler ile ilgili olarak ihtiyacınız olduğunda Shell’in madeni yağlar alanındaki uzman teknik ekibi sizlere destek olacaktır. Herhangi bir sorunuz için ana sayfadaki “Bize Ulaşın” linkine tıklayarak ulaşacağınız sayfadaki müşteri hizmetleri e-posta adresimizden ve ya telefon numaralarımızdan teknik ekibimize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Shell LubeAdvisor

Shell LubeAdvisor logosu

Shell LubeAdvisor

Uzmanlarımız, verimliliği artırmak ve işletmenizin maliyetlerini azaltmak için hangi yağı kullanmanız gerektiği konusunda size tavsiyede bulunabilir. 

Shell LubeAdvisor hakkında daha fazla bilgi alın

Shell LubeAnalyst

Shell LubeAnalyst logosu

Shell LubeAnalyst

Bu erken uyarı sistemi, muhtemel yağ veya ekipman arızalarını ciddi bir hal almadan önce tespit etmenize imkan verir. 

Shell LubeAnalyst hakkında daha fazla bilgi alın

Shell LubeCoach

 Shell LubeCoach logosu

Shell LubeCoach

Daha iyi performans sağlamak için bu kapsamlı yağlama eğitim programı ile ekibinizi eğitiyoruz.

Shell LubeCoach hakkında daha fazla bilgi alın

Shell LubeMatch

Shell LubeMatch logosu

Shell LubeMatch

Taşıtlarınız ve ekipmanınız için doğru yağlayıcıları birkaç saniyede bulmak için bu ücretsiz online hizmetimizi kullanın.

Shell LubeMatch hakkında daha fazla bilgi alın

Shell LubeVideoCheck

Shell LubeVideoCheck logosu

Shell LubeVideoCheck

Bu gelişmiş fiber optik alet, motorunuzu sökmeden içini kontrol etmenize imkan verir.

Shell LubeVideoCheck hakkında daha fazla bilgi alın

Shell ve Kurumsal Müşteriler Arasında Işbirliği

Birçok alanda, işbirliği başarının anahtarıdır. Shell olarak, distribütörlerimiz ve müşterilerimizle iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz.

Videoyu izleyin

İçerik

Size en yakın distribütörü bulun

Shell madeni yağ ve greslerini alabileceğiniz yerler.

Hizmet Paketlerimiz

Madeni yağlar ile ilgili hizmet paketimiz, size uzman bilgiler sunar, pratik araç ve eğitimler ile destek sağlar.

Teknik Bilgi Föyleri

Ürünlerimizle ilgili önemli teknik ve emniyet bilgilerini bulun.