1923 yılında Cumhuriyet’imizle yola çıktığımız bu topraklarda kaliteden taviz vermeden geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizle, değerlerimizi odağımıza alarak attığımız adımlarla, fikirlerimizle, ürettiklerimizle hep birlikte ilerliyoruz.

Gelecek yüzyıla da köklü mirasımız ve değerlerimizle yeniliklere imza atma kararlılığı ile yürüyoruz.

Bu doğrultuda yeni reklam kampanyamızda Cumhuriyet tarihinden önemli anları ve Shell’in Türkiye’de hayata geçirdiğimiz ilklerinden örnekleri paylaşıyoruz. Türkiye’nin ilk havacılık yakıtı, Türk takımlarının ilk kez Avrupa’da temsilinin sağlandığı Shell Eco-Marathon yarışı, ilk Engelsiz Hizmet Alanı, sektörün ilk kadın istihdam programı “Shell’de Kadın Enerjisi”, “Yüzyılın Yakıtı” Shell V-Power ve Türkiye’nin elektrikli otomobili TOGG için başlatılan TOGG Trugo iş birliği gibi pek çok önemli anı, Engin Akyürek’in samimi anlatımıyla ekranlara yansıtıyoruz.

1923’te Cumhuriyetimizle çıktığımız bu yolda hız kesmeden hep birlikte ilerlemeye devam ederken, 100 yıldır bizlerle birlikte olan tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Sürücülerde Daha Fazlası

Ekonomik sürüş için ipuçları

Sürüş tarzınızdaki ufak değişiklikler yakıtta büyük tasarruflar sağlayabilir. İpuçlarımızı takip edin ve daha azıyla daha uzağa gitmeyi öğrenin.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.