Yeni reklam filmimizi buradan izleyebilirsiniz

Shell, Cumhuriyetin kurulduğu 1923'ten bu yana sektörde her zaman bir adım önde olmayı, “ilk”leri gerçekleştirmeyi ve sektöre “ilham vermeyi” ilke edindi. Yeni Marka yüzü Engin Akyürek ile ‘Shell Hep İleride’ marka yaklaşımıyla sektörde yolculuğuna devam ediyor.

Enerji alanında sektöre yeniliklerle, yüksek standartlarla liderlik etmek ve ekonomiye katkıda bulunmak için çalışan Shell, müşteri memnuniyetini her zaman önceliğine alarak, 600’den fazla Shell Select marketiyle 2000’e yakın farklı ürünü müşterilerine sunuyor.

Türkiye’deki istasyonlarda ilk kanopi uygulamasını, ilk premium market konseptini, ilk market içi tuvaleti, ilk kurşunsuz yakıtı, ilk sadakat programını, ilk taşıt tanıma sistemini, istasyonlarda kadın istihdamını destekleyen ilk programı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış ilk tuvaleti, engelli misafirlerimizin hayatını kolaylaştıran sektördeki ilk Engelsiz Hizmet Alanını hayata geçiren markadır.

Shell, misafirlerine sunduğu kalite duygusunu yakıtlardan marketlere ve tuvaletlere, araç yıkama ve bakım servislerinden, güneş enerjisi ve elektrikli şarj sistemlerine kadar her alanda hissettirmeyi amaçlamaktadır. Bu alandaki tüm faliyetleri anlatabilmek için değerleri Shell ile örtüşen, kendisi de Shell gibi çok yönlü ve kalitede seçici olan, yeni marka yüzü Engin Akyürek ile çalışmaya başladı.

Shell'in yeni marka yüzü Engin Akyürek

Bir bölümü Tuz Gölü'nde çekilen ve misafirlere sundukları hizmetlerin ayrıntılarını anlatan reklam filmi ve bu filmle beraber lanse edilen "Shell Hep İleride" kampanyasında Engin Akyürek ile iş birliği yaptı. Basın toplantısında soruları yanıtlayan Engin Akyürek "Ben kendi aracım için de Shell V-Power tercih ediyorum. Shell’in değerleri, yenilenebilir enerji kaynaklarına yaptığı yatırımlar ve enerji dönüşümüne verdiği önem, kadınlara istasyonlarınızda sağladığı iş imkanları, kapsayıcılık ilkeleri, engelli misafirlerine nasıl destek olduğunu öğrendiğimde çok hoşuma gitti. Shell’in bakış açısı benim hayata yaklaşımımla çok uyumlu olduğu için Shell ile iş birliği yapmaktan mutluyum," dedi.

Sürücülerde Daha Fazlası

Ekonomik sürüş için ipuçları

Sürüş tarzınızdaki ufak değişiklikler yakıtta büyük tasarruflar sağlayabilir. İpuçlarımızı takip edin ve daha azıyla daha uzağa gitmeyi öğrenin.

Shell Mobil Uygulaması

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.