Shell ve Enerji Tedariki

Shell Enerji A.Ş. 2004 yılında, Shell'in uluslararası enerji piyasalarındaki deneyimini Türkiye'ye taşıyarak, doğal gaz ithalatı ve satışı yapmak üzere kurulmuştur. 2007 yılında aldığı doğal gaz ithalat lisansı ile Türkiye’nin ilk özel doğal gaz ithalatçısı olan Shell Enerji A.Ş. 2013 yılında elektrik tedarik lisansı alarak bu alanda da ticarete başlamıştır. Bu tarihlerden itibaren onlarca doğal gaz ve elektrik kullanıcısına uygun maliyetli ve esnek tedarik gerçekleştirmiştir.

Neden şirketinizin doğal gaz ve elektrik tedarikçisi olarak Shell'i tercih etmelisiniz?

Sürekli değişkenlik gösteren ve artış trendindeki enerji fiyatları, uygulamadaki kanun ve mevzuatlar, uluslararası rekabet dinamikleri, hava şartları ve buna bağlı tüketim koşulları gibi etmenler, günümüz iş dünyasının daha karmaşık ve öngörülemez bir yapıda olmasına yol açmaktadır.

Bu zorlukları yönetmek, enerji giderlerinizi ve risklerinizi kontrol atında tutmak için uygun maliyetli ve esnek çözümler Shell tarafından sunulabilmektedir.

Shell'i seçmek için başlıca sebepler:

  • İşiniz için rekabetçi ve esnek enerji çözümleri
  • Doğal gaz ve elektrik ticaretine ilişkin yaklaşımlar
  • Pazar gelişmeleri ve düzenleme hususuna ilişkin öngörüler
  • İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş tedarik hizmeti
  • Hem doğal gaz hem elektrik ihtiyacının karşılanmasına yönelik çoklu tedarik hizmeti
  • Şeffaf ve tutarlı faturalandırma

Shell ve Müşteri İlişkileri

Son kullanıcılara birçok noktada elektrik satışında bulunan Shell Enerji A.Ş.’ye Haziran 2008 döneminden beri tüketici şikayeti gelmemiştir.

HTML5 Experiment: Shell mid blue

Daha fazla bilgi için

ŞUNLARA DA İLGİ DUYABİLİRSİNİZ

Select your local Shell Energy website