Shell ve Enerji Tedariki

Shell Enerji A.Ş. 2004 yılında, Shell'in uluslararası enerji piyasalarındaki deneyimini Türkiye'ye taşıyarak, doğal gaz ithalatı ve satışı yapmak üzere kurulmuştur. 2007 yılında aldığı doğal gaz ithalat lisansı ile Türkiye’nin ilk özel doğal gaz ithalatçısı olan Shell Enerji A.Ş. 2013 yılında elektrik tedarik lisansı alarak bu alanda da ticarete başlamıştır. Bu tarihlerden itibaren onlarca doğal gaz ve elektrik kullanıcısına uygun maliyetli ve esnek tedarik gerçekleştirmiştir.

Neden şirketinizin doğal gaz ve elektrik tedarikçisi olarak Shell'i tercih etmelisiniz?

Sürekli değişkenlik gösteren ve artış trendindeki enerji fiyatları, uygulamadaki kanun ve mevzuatlar, uluslararası rekabet dinamikleri, hava şartları ve buna bağlı tüketim koşulları gibi etmenler, günümüz iş dünyasının daha karmaşık ve öngörülemez bir yapıda olmasına yol açmaktadır.

Bu zorlukları yönetmek, enerji giderlerinizi ve risklerinizi kontrol atında tutmak için uygun maliyetli ve esnek çözümler Shell tarafından sunulabilmektedir.

Shell'i seçmek için başlıca sebepler:

  • İşiniz için rekabetçi ve esnek enerji çözümleri
  • Doğal gaz ve elektrik ticaretine ilişkin yaklaşımlar
  • Pazar gelişmeleri ve düzenleme hususuna ilişkin öngörüler
  • İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş tedarik hizmeti
  • Hem doğal gaz hem elektrik ihtiyacının karşılanmasına yönelik çoklu tedarik hizmeti
  • Şeffaf ve tutarlı faturalandırma

Shell ve Müşteri İlişkileri

Shell Enerji A.Ş. müşteri odaklı ve şeffaf bir yaklaşım benimsemiştir. Son kullanıcılara birçok noktada elektrik satışında bulunan Shell Enerji A.Ş.’ye Haziran 2018 - Ağustos 2020 dönemi boyunca tüketici şikayeti gelmemiştir.

Daha fazla bilgi için

Doğal gaz

En temiz yanan hidrokarbon olan doğal gazla tüm dünyada hayatlara güç veriyoruz.

Enerjinin geleceği

Dünyanın artan nüfusuna daha çok miktarda ve daha temiz enerji sunmak için teknik bilgimizi, teknolojimizi ve inovasyon yapma kapasitemizi kullanıyoruz.

Şunlara Da İlgi Duyabilirsiniz

Shell'de sürdürülebilirliğin anlamı

Shell'de sürdürülebilirlik sorumlu bir şekilde enerji sağlamak, insanlara, güvenliklerine ve çevreye saygı göstermek anlamına gelir.

Shell Eco-Marathon

Uludağ Üniversitesi UMAKİT ekibi, Londra’da düzenlenen Shell Eco-marathon Avrupa 2018’deki başarısıyla yarışma tarihinde birincilik kazanan ilk Türk ekibi oldu.

Çevre

Shell, enerjiyi sorumluluk bilinciyle temin ederek dünyanın, kullanılan enerjinin gezegene minimumdüzeyde etki yaptığı bir geleceğe doğru yol almasına yardımcı olur.