Shell olarak bugün Türkiye’de perakende, ticari ve endüstriyel akaryakıt satışlarından; petrol ve doğal gaz arama faaliyetlerine; kimya, denizcilik ve havacılık sektörlerine yönelik satışlardan; madeni yağ ihracatına kadar enerjinin her alanında hizmet vermekteyiz.

Shell 100 yılı aşkın süredir teknoloji konusunda her zaman öncü olmaya çalışmaktadır; her yıl ortalama 1 milyar dolarlık ARGE harcaması ile uluslararası enerji firmaları arasında araştırma ve geliştirmeye en çok yatırım yapan firmalar arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Dünya çapında 10 adet ARGE merkezinde binlerce Shell bilim insanı, araştırmacıları ve mühendisleri; üniversiteler, araç üreticileri gibi farklı sektörlerden de konularında uzman olan kişilerle birlikte geleceğe yön verecek çözümler oluşturma hedefiyle durmaksızın çalışmalar yürütmektedirler. Shell’in faaliyet gösterdiği yerlerde müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler de tüm bu çalışmaların sonucunda ortaya çıkmıştır.

Daha fazla bilgi için

Shell Ticari Yakıtlar Hakkında

Shell Ticari Yakıtlar olarak dünya genelinde 18’den fazla ülkede, 5.000’den fazla müşterimize inşaat, taşımacılık, madencilik, petrol arama ve üretim ile şehir içi deniz taşımacılığı gibi farklı iş alanlarında taşıma ve endüstriyel tüketime yönelik yakıtlar tedarik ediyoruz.

Shell FuelSave Diesel

Yakıt teknolojisi, işletmelerin verimlilik ve karlılıklarında gerçek bir etki yaratabilir mi? Bizce evet…

öne çikan içerik

Shell Filo Çözümleri

Shell Filo Çözümleri, yakıt tedarikçisi olmanın ötesinde firmaların çözüm ortağı oluyor ve filo yönetimi için çözümler sunuyor.

Shell Madeni Yağlar

Sizin ki gibi işletmelere her gün sunduğumuz teknik hizmetlerimiz olan uzman tavsiye, destek ve vaka çalışmaları hakkında bilgi alın.

İnovasyonu birlikte yapmak

Harika bir fikriniz veya inovatif bir teknolojiniz mi var? Ortaklık kuracağımız yaratıcı insanlar, şirketler ve kuruluşlar arıyoruz.