Bu bölümde

Shell Ticari Yakıtlar Hakkında

Shell Ticari Yakıtlar olarak dünya genelinde 18’den fazla ülkede, 5.000’den fazla müşterimize inşaat, taşımacılık, madencilik, petrol arama ve üretim ile şehir içi deniz taşımacılığı gibi farklı iş alanlarında taşıma ve endüstriyel tüketime yönelik yakıtlar tedarik ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Shell & Turcas olarak; kaliteli yakıtlar, emniyetli ikmal operasyonlarımız, yaygın ve etkin bayi ağımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

Shell FuelSave Diesel

Yakıt teknolojisi, işletmelerin verimlilik ve karlılıklarında gerçek bir etki yaratabilir mi? Bizce evet…

Bizimle İş Yapmak

Bizimle iş yapmanızı kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla operasyonel süreçlerimizin gelişimi için sürekli çalışıyoruz. Hem direk tedarik ettiğimiz müşterilerimizin hem de bayilerimizin operasyonlarını uzman satış destek birimlerimizle birebir takip ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Shell & Turcas olarak emniyetli ikmal operasyonlarımız, yaygın ve etkin bayi ağımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

Endüstriyel Yakıtlar

Shell Ticari Yakıtlar olarak çeşitli sektörlere benzin ve dizel ürün tedariğimizin yanında ısı ve enerji ihtiyaçlarına cevap verebilmek için fuel oil, kalorifer yakıtı, gazyağı kategorilerinde de ürünler temin etmekteyiz.

İş Sağlığı, Emniyet, Çevre

Küresel bir şirket olarak, İş Sağlığı, Emniyet ve Çevre (İSEÇ) standartları tüm operasyonlarımızda önceliğimizde tuttuğumuz kurallardır.

Yakıtlarda İnovasyon

Shell bilim insanları, araştırmacılar ve dünya çapında binlerce mühendis, farklı sektörlerden uzmanlarla iş birliği içerisinde yarının çığır açan çözümlerini geliştirmek için çalışıyor.

Shell Ticari Yakıtlara Ulaşın

Toptan akaryakıt ihtiyaçlarınız, soru ya da görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.