Kampanya Kuralları

 1. Kampanya 6 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya Shell ClubSmart müşterilerinin aynı tarih aralığındaki alımları için geçerlidir.
 3. Shell ClubSmart müşterileri, yapmış oldukları yakıt alışverişleri karşılığında litre başına aldıkları yakıt türüne göre puan kazanırlar. Kampanya dönemindeki alımları boyunca, kampanyaya katılım gösteren müşterilere ilgili alımlarından kazanacakları puanın 9 katı hediye edilecektir.
 4. Kampanya katılımcılarının halihazırda kazandıkları puanlar alımlarını takip eden 48 saat içerisinde, kampanyadan hak ettikleri puanlar ise alımı takip eden ayın 10. gününde kartlarına yüklenecektir.
 5. Katılımcıların Ağustos ayındaki alımlarından olan hakedişleri 10 Eylül 2021 tarihinde, Eylül ayındaki hakedişleri ise 10 Ekim 2021 tarihinde ClubSmart kartlarına yüklenecektir.
 6. Kampanyada hak kazanılan ekstra puan, ay içerisindeki alımlardan kazanılan puanın 9 katı olarak hesaplanacak ve belirtilen tarihte ilgili kartlara yüklenecektir.
 7. Kampanyaya katılmak için, ClubSmart üyesi müşterilerin, Shell Mobil uygulaması içerisindeki “Haberler ve Ürünler” sekmesinde bulunan ilgili haberde yer alan formu doldurması gerekmektedir.
 8. Müşterilerin formu doldururken girdikleri ClubSmart kart numaralarının doğruluğunun sorumluluğu müşteriye aittir. Yanlış, eksik girilen bilgilerden kaynaklı hak kayıplarından Shell sorumlu değildir.
 9. Kampanya formunu dolduran katılımcılar, formu doldurdukları ve takip eden aylardaki yakıt alımlarına göre ilgili ayki alımlarından kazandıkları baz puanlar dikkate alınarak yapılacak hesaplama ile hakedişlerinin toplamının 10 katı puan kazanırlar. Alımlarından kazandıkları puanlarının üzerine, ilgili puanların 9 katı kendilerine kampanya sebebi ile belirtilen tarihlerde yüklenir.
 10. Shell ClubSmart üyeleri kampanya katılımlarını takiben, kampanya dönemi boyunca yaptıkları alımlar için ek puan kazanırlar. Ağustos ayında kampanyaya katılan Shell ClubSmart üyeleri hem Ağustos hem Eylül ayı alımları için, Eylül ayı içerisinde kampanyaya katılan Shell ClubSmart üyeleri ise Eylül ayı alımları için ek puan kazanırlar.
 11. Kampanyadan sadece plakaya kayıtlı ClubSmart üyeleri faydalanabilecek olup araç plakası yerine genel tanımlama yapılıp kullanılan kartlar faydalanamayacaktır. İlgili kartlar kampanyaya katılım formunu doldursa bile kampanya özelinde puan yüklenmeyecektir.
 12. Kampanya süresinde bir müşterinin aylık olarak kazanabileceği maksimum puan 1500’ü geçemez.
 13. Kampanya katılımı, formu dolduran ilk 50000 kişi ile sınırlıdır.
 14. Shell ClubSmart üyesi değilseniz, kampanyadan Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alabilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. ClubSmart Kartınızı Shell mobil uygulamasından yada www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz. İstasyonlarımızdan fiziksel kart temin edip kaydetmek yerine, https://clubsmart.turkiyeshell.com/ adresi üzerinden oluşturabileceğiniz sanal kart numaranızı kaydererek de ClubSmart kart sahibi olabilir, ilgili kart ile bu kampanyaya katılabilir ve ClubSmart avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 15. Smart Puanlarla yapılan alışverişlerde, alım tutarının en az 1TL’sinin müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir. Bu tutar haricinde kalan kısım, müşterinin puanları ile ödenebilir.
 16. Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.
 17. Kampanyada kazanılıp kullanılamayan Hediye Smart puanlar 1 Aralık 2021 tarihinde silinir.
 18. Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.
 19. Kampanyaya Shell Ticari Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.
 20. Puan hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 21. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell’e aittir.
 22. Müşteriler kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.shell.com.tr’den ulaşabilecektir.

Daha Sürücüler

Sürüş İpuçları ve Tavsiyeler

Yakıtı nasıl daha verimli kullanacağınızı ve yolda nasıl daha güvende olacağınızı öğrenin.

Shell'den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin