Bu bölümde

Proses yağları uygulamaları

Shell Proses Yağı uygulamaları hakkında daha fazla bilgi alın.

Proses yağları uzmanlarımızla iletişime geçin

Shell Proses Yağları hakkında bilgi alın

Bizi ziyaret edin

Plastik ve lastik ürünlerde dünyanın 1 numaralı ticaret fuarı K 2016'da bizi ziyaret edin! Salon 8b/E80.

Talep edildiğinde web yayını

Talep edildiğinde web yayını

Gazdan Sıvılaştırılan ürünler Metal İşleme Yağlarında nasıl bir yenilik getiriyor.

Webinarımızı izleyin
Talep edildiğinde web yayını

Talep edildiğinde web yayını

GTL Teknolojisi ile üretilen Proses Yağları hakkında daha fazla bilgi alın.

Webinarımızı izleyin

İşletmeniz için Shell proses yağları

Yeni nesil proses yağlar

Shell Risella X logosu

Shell Risella X

Shell Risella X gazdan sıvıya (GTL) teknolojisi üretine yüksek kaliteli proses yağ çeşitleri yelpazesidir. Seçilmiş uygulamalarda ekstra saflık ve mükemmel performans dâhil olmak üzere, geleneksel proses yağlarına kıyasla birçok avantaj sunar.

Shell Risella X broşürünü indir

Shell Ondina X logosu

Shell Ondina X

Shell Ondina X, gazdan-sıvıya (GTL) teknolojisi ile üretine yüksek performanslı tıbbi beyaz yağlar yelpazesidir. Bu yağlar, belirli uygulamalarda ürün ve faaliyetlerinizi iyileştirme fırsatı sağlayan yüksek düzeyde saflık ve mükemmel performans sağlar.

Shell Ondina X broşürünü indir

Geleneksel proses yağları

Shell Catenex T

Shell Catenex T yağları, esas itibarıyla renksiz ve kükürtsüz olan yüksek düzeyde rafine edilmiş, hidrojen ile işlem görmüş parafinik proses yağlarıdır. Bunlar son derece doymuş, aromatik madde ve polar bileşen içermeyen yağlardır. Catenex T yağları renk kararlılığının, düşük uçuculuğun ve düşük kükürt seviyelerinin gerekli olduğu proses yağı uygulamalarında tavsiye edilmektedir. Bu yüksek rafine yağlar lastik, elastomer, plastik, yapışkan üretiminde kullanılan ideal proses yağlarıdır.

Shell Flavex 595

Shell Flavex 595, lastik üretiminde şekillendirici yağ olarak kullanılan etiketsiz bir proses yağıdır. Yazlık, dört mevsimlik ve yüksek performans lastikleri üretmek için kalıntı aromatik ekstrakt (RAE) teknolojisi kullanılarak üretilir. Geleneksel distile aromatik ekstrakt (DAE) ürünlerine bir alternatif sunar ve AB Direktifi 2005/69/EC , REACH Yönetmeliği 1907/2006, Ek XVII (Madde 50)'ye tamamen uygundur .

Öne çıkan içerik

Gas-to-liquids

Our gas-to-liquids (GTL) technology uses natural gas instead of crude oil to make liquid fuels, base oils for lubricants and other high-quality products. 

REACH for Shell Lubricants Supply Chain

If you have a REACH query about a Shell Lubricants product please contact our regulatory chemistry team on lubricantSDS@shell.com and they can help with your specific query.

Teknik Bilgi Föyleri

Ürünlerimizle ilgili önemli teknik ve emniyet bilgilerini bulun.