T.C. Cumhurbaşkanlığı ve Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere ilgili tüm devlet birimleri tarafından yayınlanan düzenlemeleri, uyarıları ve bilgilendirmelerini eksiksiz takip ediyor ve önlemlerimizi ivedilikle uyguluyoruz.

Bu vesile ile sürecin başından bu yana hızlı ve etkin kararlarla gerekli tedbirleri alan T.C. Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar ve bütün kamu kurumlarına; ve bu zorlu günlerde bizler için çalışmak durumunda olan başta tüm sağlık çalışanları olmak üzere emek veren herkese yoğun ve özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederiz.

Herkesin el ele vermesi gereken bir dönemden geçerken, biz de Shell & Turcas olarak, ülkemize bu süreçte destek vermek istedik.

T.C. Sağlık Bakanlığımızın Yeni Koronavirüs (COVID-19) enfeksiyonu ile ülke çapında yürüttüğü yoğun mücadeleye destek olabilmek adına, mücadeleye katılan Bakanlık bünyesindeki sağlık çalışanları, ambulanslar ve diğer araçların kullanımı için Bakanlığın uygun gördüğü şekilde dağıtılmak üzere 5 milyon TL değerinde akaryakıt desteği sağlıyoruz.

Birlik ve beraberlik içinde bu zor günlerin de üstesinden gelineceğine inancımız tam. Bu süreçte herkesin destek vermesi çok önemli. Unutmayalım ki, birlikte COVID-19’dan daha güçlüyüz!