Kampanya Koşulları

a) Kampanya 6 Aralık – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

b) Kampanya kapsamında, Türk Telekom Prime müşterilerine tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinde harcayabilecekleri 30 TL değerinde 3.000 Smart puan hediye edilecektir. Türk Telekom Prime müşterileri TÜRK TELEKOM mobil Online işlemler merkezi uygulamasındaki bana özel menüsünden ya da cep telefonundan PRIME SHELL boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek kampanya şifrelerini alabilirler.

c) Kampanya kapsamında 30 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi, kısa mesaj ile yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden numarası gönderilen Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde 3.000 hediye Smart puan yüklenecektir.

d) Turk Telekom Prime müşterilerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için cep telefonlarından “PRIME” yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Turk Telekom tarafından kendilerine iletilen şifreyi 2313’e kısa mesaj göndermesi yada Shell Mobil Uygulamasındaki "Haberler ve Ürünler" başlığına tıklayıp "Turk Telekom Prime " kampanya sayfasına girerek, o sayfadaki kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart Kart numaralarını ve kampanya katılım şifresi girilmelidir.

e) Kampanya katılabilmek için son gün 31 Ocak 2022’dir. Örnek: PRIME 70044101904997504 (Shell ClubSmart kart numarası) DSQTYF3F3 (kampanya kodu)

f) Kampanya katılımı ilk 10.000 kişiyle sınırlıdır.

g) Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. ClubSmart Kartınızı Shell mobil uygulamasından yada www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz.

h) Smart Puanlar, tek seferde yapılacak en az 200 TL ve üzeri tutardaki akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

i) Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.

j) Shell ClubSmart Kart numarası, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnızca bir kez faydalanılabilir

k) Hediye Smart puanlar katılım yapıldıktan 48 saat içerisinde yüklenecektir.

l) Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.

m) Kampanya kapsamında 2313 kısa koduna tüm Turk Telekom hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.

n) Kampanyaya Shell Ticari Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.

o) Kampanyaya katılım sınırlı sayıdır, başka bir kampanya ile birleştirilemez ve sadece 18 yaşından büyükler katılabilir

p) Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.

q) Kampanya süresi boyunca bir abone Kampanyadan toplam 1 kere faydalanabilir.

r) Kodlar belirtilen kampanya tarihlerinde kullanılabilir.

s) Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, Kampanya’nın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.

t) Kod alımı için atılan SMS ücreti Abone tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

u) Shell ve Türk Telekom Grubu Kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

v) Müşteriler kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.turktelekomprime.com/ayricaliklarwww.shell.com.tr ve Shell Mobil Uygulamasından ulaşabilecektir.

Daha Sürücüler

İstasyonlarımız

Shell istasyonlarını tercih etmeniz ve sizleri mutlu uğurlamak için hizmet ve servislerimizi yeniledik. Sizlerin memnuniyetlerin paylaşmak Shell markasının önceliklerindendir.

Shell'den Avantajlı Kampanyalar

Tüm Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin