Shell FuelSave DIesel

Beypiliç, Türkiye

Ünlü Türk gıda üreticisi Beypi A.Ş.’nin Shell FuelSave Diesel kullanmaya başladıktan sonra nasıl %2 oranında yakıt tasarrufu sağladığına yakından bakın.

Broşürü indirin

Daimler

Shell FuelSave Diesel ve Shell Rimula R6 LME sayesinde Daimler’den dünya rekoru!

Broşürü indirin

Zeppelin CAT

CAT İş Makinalarının Almanya ve Avusturya temsilcisi Zeppelin CAT’in, Shell FuelSave Diesel kullanarak standart dizele kıyasla sağladığı %8.8 yakıt tasarrufu ile rekabete getirdiği yeni boyutu inceleyin!

Broşürü indirin

Mayang Bayumas

Shell FuelSave Diesel'e geçtikten sonra bu toplu taşıma şirketinin yakıtla ilgili işletme maliyetlerini nasıl %30 oranında azalttığını öğrenin.

Broşürü indirin

ESD-SIC

Shell ve bayisi Oliecentrale Nederland (OCN), öncü silikon karbür üreticisi ESD-SIC'in %5 yakıt ekonomisi ve CO2 emisyon tasarrufu elde edilmesine yardımcı oluyor.

Broşürü indirin

Chung Nyap Yoon

Bu köklü inşaat şirketinin 1990 yılından bu yana neden Shell Ticari Yakıtlar’ı tercih ettiğini öğrenin.

Broşürü indirin

Pens Industries

Yük çekme gücü, madencilik sektöründeki ağır hizmet tipi araçlar ve madencilik ekipmanları için kritik öneme sahiptir. Bu nedenle Pens Industries, işletme verimliliğini artırmak ve maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmak için Shell FuelSave Diesel'e güveniyor.

Broşürü indirin

Malbumi Group

Tarım, taş ocağı ve inşaat hizmetleri gibi çeşitli sektörlerde hizmet veren Malbumi'nin araç ve ekipman filosu, Shell FuelSave Diesel'e geçtikten sonra işletme maliyetlerini ve iş kesintisi sürelerini azaltmayı başardı.

Broşürü indirin

    

Bugün ve gelecek İçİn enerjİ

Shell FuelSave Diesel

Yüksek kaliteli farklılaştırılmış bir yakıt kullanılarak işletme maliyetleri azaltılabilir ve filo/ekipman verimliliği artırılabilir. Ağır hizmet tipi motorlar için DYNAFLEX Teknolojisi ile geliştirilmiş Shell FuelSave Diesel, enjektörleri karbon birikintilerinden temizler ve yeni birikinti oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

    

    

Neden Shell Tİcarİ YakItlar?

Yakıt İnovasyonu

Yenilik ve teknoloji, dünyanın artan nüfusu için enerji kaynaklarının daha geniş, daha sürdürülebilir bir bileşimini sunmak için hayati önem taşımaktadır. Shell bilim insanları, araştırmacılar ve dünya çapında binlerce mühendis, farklı sektörlerden uzmanlarla iş birliği içerisinde yarının çığır açan çözümlerini geliştirmek için çalışıyor.

Toplam İşletme Maliyeti Faydaları

Maliyetlerinizi azaltmak ve işletme verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için bütüncül yaklaşımımızı keşfedin.

Sürdürülebilirlik

Operasyonlarınızın çevresel etkilerini azaltmanıza yardımcı olmak için daha fazla ve daha temiz enerji çözümleri sağlıyoruz.

    

    

Uzman İş bİrlİğİ