Bu bölümde

Amsterdam

Amsterdam otomobil dostu sokaklarından çok mavnaları ve bisikletleriyle bilinir. Motor sporları muhabiri Victoria MacMillan Bell, Royal Dutch Shell’in evi Hollanda’ya bir yolculuk yaptı.

Barselona

Barselona, gece sırlarını ortaya dökmeye hazır ol. Gazeteci Jane Cloete’i geceyarısı Katalan başkentinin sokaklarında gizli bir etap bulmaya gönderdik.

Berlin

Bir zamanlar bölünmüş olan Berlin, bugün eskiyle yeniyi birleştiren yaşam dolu modern bir metropol kentidir. Otomotiv muhabiri James Mills, bizlerle Berlin deneyimi paylaştı.

Londra

Tan ağarırken trafik sıkışıklığından ve hıncahınç dolu sokaklardan uzak Londra'yı keşfetmek için yazımızı okuyun.

Bruges

Klasik Bruges şehri, dar yolları ve yaya bölgeleriyle meşhurdur. Peki ya motor sporları muhabiri Luke Ponsford buradan bizlere neler anlatacak?

Madrid

İspanya’nın başkenti son derece hareketli ve uykunun her an partiye dönüşebileceği bir şehir. Buna rağmen, motor sporları muhabiri James Mills bizlere bambaşka bir hikaye anlatıyor olacak.

Paris

Motor Sporları muhabiri Robert Puyal’i gece yarısı Işıklar Şehri Paris’de yaşadığı sürüş deneyimlerini anlatmasını istedik

Marakeş

Marakeş’in gece manzaraları ve sesleri ancak iki tekerlekle seyahat ediyorsanız canlanıyor. Gary Inman bir bacağını motosikletine atıyor ve çılgınlığa doğru gidiyor.

Prag

Motor Sporları muhabiri Daniel Ford’u, orta çağdan kalma dar sokaklarında sürüş deneyimlemesi ve bizlerle paylaması için Prag’a gönderdik.

Roma

İtalyan motor sporları muhabiri Giuliano Pavone’yi ulusunun başkenti Roma’ya, sürüş deneyimlerini paylaşması için gönderdik.

San Francisco

Motor sporları muhabiri Pat Devereux'yu, Steve McQueen'in başrol oynadığı 1968 yapımı Bullit filmiyle ölümsüzleştirilmiş şehre, San Francisco'ya yolladık.

Tokyo

Dünyanın teknolojisi en gelişmiş ülkesinin başkentinde araç kullanmak başka hiçbir şeye benzemiyor. Motor sporları muhabiri Nik Berg, en ünlü yolunu izleyerek Tokyo'da bize rehberlik ediyor.

Varşova

Gelişen ekonomisi ile Polonya’nın parpayan yıldızı Varşova. Muhabir Maciej Pertynski’yi başkent Varşova’ya gece gezintisine gönderdik. Gelin bizlerle paylaştığı deneyimlerine beraber göz atalım.

Öne çıkan içerik

Güvenlik için 10 ipucu

Don Palmer’ın tavsiyelerini uygulayarak daha iyi ve güvenli bir sürücü olabilirsiniz.

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin.