Sektörümüzde bir ilke imza atarak 2017’de istasyonlarımızda oluşturduğumuz ‘Engelsiz Hizmet Alanları’ ile hedefimiz; istasyonlarımızı ziyaret eden engelli misafirlerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak, engelsiz bir ziyaret deneyimi sunmak. 500 istasyonumuzda bulunan 'Engelsiz Hizmet Alanları'nda bedensel engelli misafirlerimiz, market içindeki alışverişlerinden tuvalete kadar istasyon çalışanlarımızdan refakat yardımı alabiliyorlar veya araçlarından inmeden hizmet alıp ödeme yapabiliyorlar.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ile birlikte yürüttüğümüz “plastik kapak toplama” çalışmasına işortaklarımız, misafirlerimiz ve çalışanlarımızla destek oluyoruz ve toplanan plastik kapakları tekerlekli sandalye alımı için bağışlıyoruz. Türkiye çapındaki Madeni Yağ distribütörlerimizin aktif katılım gösterdiği çalışmaya, misafirlerimiz TOFD’nin plastik kapak toplama noktası olarak konumladığı istasyonlarımıza topladıkları kapakları getirerek dahil oluyorlar.

DAHA FAZLASI

Hedef Sıfır

Enerjiyi sorumluluk bilinciyle ve emniyetli bir şekilde temin etmeyi, çalışanlarımızın, yüklenicilerimizin, yerel toplulukların ve çevrenin zarar görmesini önlemeyi taahhüt ediyoruz.

Shell'de sürdürülebilirliğin anlamı

Shell'de sürdürülebilirlik sorumlu bir şekilde enerji sağlamak, insanlara, güvenliklerine ve çevreye saygı göstermek anlamına gelir.