Shell olarak 1923’ten beri topluma ve çevreye karşı olan sorumluluk bilincimizle Türkiye’de faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Ülke genelindeki 1000’den fazla istasyonumuzda, her gün 1 milyondan fazla misafirimize 15.000 çalışma arkadaşımızla hizmet veriyoruz.

“Shell Genel İş İlkelerinde” yer alan dürüstlük, doğruluk ve insanlara saygı değerlerimiz, sürdürülebilirlik yaklaşımımızın temelini oluşturuyor. Sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunma taahhüdümüz var. Bu ilkeler, “Davranış Kurallarımız”la birlikte, iş yapma şeklimize ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklarla olan ilişkilerimizde yol gösterici oluyor. Bu taahhütle stratejimizi, iş süreçlerimizi ve karar alma sürecimize yürütüyoruz. İş ortaklarımızın da bu ilkelere uygun olarak faaliyet göstermesini bekliyoruz.

Topluma karşı sorumluluğunun farkında olan bir şirket olarak; iş olanakları yaratmanın, yetenekleri geliştirmenin, yerel tedarikçilerden ürün ve hizmet almanın yanı sıra toplumun ihtiyaçlarına yönelik sosyal yatırım projeleri geliştiriyoruz. Odaklandığımız alanlarımızı ise içinde bulunduğumuz ülkenin ihtiyaçlarından yola çıkarak belirliyoruz. Yol emniyeti, inovasyon, çevre, kadın ve genç istihdamı ve engelsiz yaşam alanındaki sosyal yatırım programları ile Türkiye’nin sosyal gelişimine de katkıda bulunuyoruz.

Sosyal Yatırım Programlarımız Hakkında

Engelsiz yaşam

Engelsiz Yaşam alanındaki sosyal sorumluluk projelerimiz ile engelleri ortadan kaldırıyoruz.

İstihdam

İstihdam alanında ülkemize katkı sağlayacak çalışmalar sürdürüyoruz.

Yol emniyeti

Trafikte Küçük Hata Yoktur projemiz ile çocuklarımızı Yol Emniyeti alanında bilinçlendiriyoruz.

Çevre

Çevreye katkı sağlamak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İnovasyon

İnovasyon alanında çalışmalarımızı sürdürüyor ve gençlerimizi destekliyoruz.