Ücretlendirmelerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Şarj Ücretleri kWh başına
DC Şarj – 180 kW'a kadar (Ultra Hızlı) 11,99 TL
DC Şarj – 60 kW'a kadar (Hızlı) 10.5 TL
AC Şarj – 22 kW’a kadar 8.99 TL
Diğer Ücretler Dakika başına
İşgal Bedeli

 

Şarj Hizmet Tarifesi, 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve 2 Nisan 2022 tarihli 31797 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmış Şarj Hizmeti Yönetmeliği’ne uygun olarak belirlenmiştir. Şarj işlemi bitiminde, kullanıcının ‘Elektrikli Şarj İstasyonu’ nu işgal etmesi durumunda istasyonun bulunduğu lokasyona ve geçirilen süreye bağlı olarak TL/dk üzerinden ek İşgal Bedeli yansıtılabilir. Farklı firmalar tarafından işletilen şarj cihazlarının bulunduğu istasyonlarda şarj ücreti, servisi sağlayan firmanın fiyat tarifesine göre değişkenlik gösterebilir. Fiyat tarifelerine ilgili firmanın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerik

Hakkımızda

Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak, alternatif ve yenilenebilir enerji alanında dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız ile enerji dönüşümüne öncülük ediyoruz.

Avantajlarımız

Kolay ve hızlı bir deneyim sunan yüksek kalite şarj cihazlarımız ve artan şarj istasyon ağımızla misafirlerimizin sürüşlerini keyifli kılabilmek adına, güvenilir ve erişilebilir bir şarj hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Shell Recharge Türkiye Üyesi Olun!

Shell Recharge Türkiye Mobil Uygulamamızı, App Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirerek Shell Recharge Türkiye dünyasına giriş yapabilirsiniz.