Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak, alternatif ve yenilenebilir enerji alanında dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız ile enerji dönüşümünde öncü konumdayız. Bu doğrultuda, daha temiz enerji kaynaklarının kullanımı için yatırım ve çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Küresel düzeyde 35'ten fazla ülkede, 185.000'den fazla elektrikli araç şarj ünitemiz ile elektrikli araç sahiplerine hizmet sunuyoruz. 2025'e kadar 500.000, 2030 yılına kadar ise 2,5 milyon noktaya ulaşmayı hedefliyoruz.

Shell Türkiye olarak, her gün 1 milyondan fazla misafirimizi Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış istasyon ağımızda misafir ediyoruz. Türkiye’de elektrikli araç kullanan misafirlerimize, Shell Recharge markamızla, istasyonlarımızda hizmet veriyoruz. Artan şarj istasyon ağımız, kolay ve hızlı bir deneyim sunan yüksek kalite şarj cihazlarımızla, misafirlerimize, sürüşlerini keyifli kılabilmek adına, güvenilir ve erişilebilir bir şarj hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye’nin elektrikli araç dönüşümünde önemli rol oynayan ve yine sektörde öncü bir adım attığımız, Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili TOGG’un, elektrikli araç şarj çözümleri sunan Trugo şirketi ile yaptığımız iş birliği kapsamında, 81 ilde 180 kWs üzeri şarj cihazlarıyla tüm elektrikli araç kullanıcılarına hizmet vermek için birlikte çalışıyoruz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Shell Recharge Türkiye Üyesi Olun!

Shell Recharge Türkiye Mobil Uygulamamızı, App Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirerek Shell Recharge Türkiye dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Avantajlarımız

Kolay ve hızlı bir deneyim sunan yüksek kalite şarj cihazlarımız ve artan şarj istasyon ağımızla misafirlerimizin sürüşlerini keyifli kılabilmek adına, güvenilir ve erişilebilir bir şarj hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

En iyi müşteri deneyimini yaşayabilmeniz için uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Öneri ve geri bildirimleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.