Hızlı ve Güvenilir Şarjlama Cihazları:

180 kW üzeri şarj cihazları ile bir bataryanın doluluk oranının ortalama 25 dakika içinde yüzde 20’den yüzde 80’e ulaşması beklenmektedir.

Ödeme Kolaylığı:

Shell Recharge Türkiye Mobil Uygulaması üzerinden kolayca temassız ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Elverişli Rota:

Shell’in geniş istasyon ağı sayesinde, yolculuklarınızda rotanızdan sapmadan şarj ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İstasyon ağımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Molalar:

Türkiye’nin dört bir yanında sayısı 900’ü bulan Shell Select marketlerimizde, molalarınızı deli2go markalı lezzetli, doyurucu ve taze ürünlerimizle keyifli hale getirebilirsiniz. Yolculuklarınızda hijyen standartlarından taviz vermeyen tuvaletlerimiz, oto yıkama ve diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye genelinde 700’den fazla istasyonumuzda bulunan çocuklar için özel tasarlanmış tuvaletler ile, çocuklu misafirlerimizin; 800’ü aşkın “Engelsiz Hizmet Alanı” ile istasyonlarımızı ziyaret eden özel gereksinimli misafirlerimizin yaşamlarını kolaylaştırıyoruz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Shell Recharge Türkiye Üyesi Olun!

Shell Recharge Türkiye Mobil Uygulamamızı, App Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirerek Shell Recharge Türkiye dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak, alternatif ve yenilenebilir enerji alanında dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız ile enerji dönüşümüne öncülük ediyoruz.

Bize Ulaşın

En iyi müşteri deneyimini yaşayabilmeniz için uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Öneri ve geri bildirimleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.