Yeni kampanyamız tüm bayilerimizi temsilen, Shell Ailemize katılan ve 3 kuşaktır bizimle yola devam eden Er Ailesi’nin gerçek hikayesinden aldığımız ilhamdan yola çıkarak hazırlandı.

1923 yılında Cumhuriyet’imizle yola çıktığımız bu topraklarda kaliteden taviz vermeden geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizle, değerlerimizi odağımıza alarak attığımız adımlarla, fikirlerimizle, ürettiklerimizle hep birlikte ilerliyoruz.

İstasyonlarda ilk kanopi uygulamasından ilk market içi tuvalete, dünyanın ilk farklılaştırılmış yakıtı Shell V-Power ve ilk Sadakat Programı Shell ClubSmart’tan ilk premium market konsepti Shell Select Market’e, ilk kadın istihdamını destekleyen Shell’de Kadın Enerjisi’nden çocuklar için özel olarak tasarlanmış ilk çocuk tuvaletine, engelli misafirlerimizin hayatını kolaylaştıran sektördeki ilk engelsiz hizmet alanından ilk taşıt tanıma sistemine, sektörümüzü geliştiren ve örnek alınan birçok ilk ve yeniliğe imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

1923’te Cumhuriyetimizle çıktığımız bu yolda hız kesmeden hep birlikte ilerlemeye devam ederken, Er Ailesi’nin gerçek hikayesinden aldığımız ilhamla 99 yıldır bizlerle birlikte olan herkese de teşekkür ederiz.

Sürücülerde Daha Fazlası

Ekonomik sürüş için ipuçları

Sürüş tarzınızdaki ufak değişiklikler yakıtta büyük tasarruflar sağlayabilir. İpuçlarımızı takip edin ve daha azıyla daha uzağa gitmeyi öğrenin.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.