Shell Advance Motosiklet Yağlari’nin Faydalari

Yüksek Performans

Arka planda otomobiller ve binalar olan yolda kırmızı motosiklet ve sürücü

Yüksek Performans

Yağ özelliğini yitirdiğinde motor verimini azaltan sürtünme yaratabilir ve güç kaybına neden olabilir. Shell Advance Ultra yağ değişimleri arasında özelliğini yitirmez, böylece motosikletiniz en iyi performansını gösterebilir.

*Shell'in, Honda Wave 125cc motosikletlerini kullanarak önce 1000 sonra da 13000 km'de, 6000 km.lik uzatılmış yağ değiştirme aralığı ile yapılan Kurum İçi testlerine dayanarak.

Yağ değiştirme aralığı

Motosikletin yağını değiştiren iki motosikletli

Daha Uzun Yağ Değiştirme Aralığı

Uçuculuk ve yağ oksitlenmesi yağda bozulmaya yol açar. Shell Advance Ultra daha düşük uçuculuk ve daha iyi oksitlenme kararlılığına sahiptir, bu da tipik yağ değiştirme aralığının iki katı olan 6000 km boyunca yağın bozulmayacağı anlamına geliyor.

*Shell Advance Ultra, tipik yağ değiştirme aralığı olan 3000 km'nin iki katı kadar dayanır. Motosikletinizin OEM yağ değişim önerilerine uyun, çünkü farklı motosikletler ve modeller için değişiklik gösterebilir. Yağ değişim aralığı yakıt kalitesi ve sürüş davranışları da dahil diğer faktörlerden etkilenebilir.

Önde gelen Üreticiler tavsiye ediyor

DUCATI

motisiklette ducati sürücüsü

Shell'in Ducati Corse ile Teknik Ortaklığı

Shell’in, Ducati Corse ile Teknik Ortaklığı Shell'in Ducati'yi Superbike Dünya Şampiyonasında desteklediği 1999'da başladı, Birden fazla madalya kazanan bu işbirliği 2003'de MotGP Dünya Şampiyonasında birlikte yarışmaya başladı. O zamandan bu yana bu ortaklık motosiklet dünyasının en güçlü ve en başarılılarından birisi oldu.

Shell'in premier sınıf motosiklet yarışlarına katılımı karayolu kullanımına yönelik Shell Advance yağlayıcı ve Shell V-Power yakıtının geliştirilmesine yardımcı oldu; böylece dünyanın her yerindeki motosikletliler yarış pistinde geliştirilen en yüksek teknolojiden yararlanabilmektedir Yarış pistinde edinilen bilginin Shell ürünlerine aktarılması Ducati ile olan Teknik Ortaklığın merkezinde yer alıyor çünkü MotoGP Shell ürünleri için en aşırı test ortamını sağlıyor.

BMW

Shell BMW Advantec

Shell'den BMW ADVANTEC

Shell, BMW AG tarafından BMW Motorrad için fabrika dolum ve satış sonrası yağlar için tek küresel tedarikçi olarak seçildi. 2015'deki başlangıçtan itibaren Shell, BMW Grubunun 140'dan fazla ülkedeki 3500'den fazla yetkili bayi ağında müşterilere sunulacak BMW markalı yağlar üretmeye ve tedarik etmeye başlayacak. Bu ürünler BMW'nin en son motor spesifikasyonlarıyla uyumlu olacak ve Shell'in PurePlus Tekonolojisinyle desteklenecek.

HONDA

honda motosikletli

Shell Advance Asya Yetenek Şampiyonası-gücünü Honda'dan alıyor

Shell Advance, Shell Advance Asya Yetenek Şampiyonasının sponsorluğunu yapıyor olmaktan gurur duyuyor - bu heyecan verici yeni şampiyona en iyi genç yetenekleri motosiklet yarış dünyasına kazandıracak yarş serisi işlevi görecek. BU proje 2014'de başlamış olup Asya ve Avustralya bölgelerindeki sürücülerin rekabet yol yarışlarına giden resmi bir yol sağlamayı hedefliyor. PurePlus Tekonolojili üst düzey Shell Advance Ultra, Shell Advance Asya Yetenek Şampiyonasının resmi yarış araçları olan Honda NSF250R Moto3 motosikletlerini yağlıyor ve koruyor.

Shell Advance Ürünleri

Shell Advance 4 zamanlı motosiklet yağları

Shell Advance 4 zamanlı motosiklet yağları, üstün kalitede sentetik, yarı sentetik veya mineral baz yağların özel bir karışımıdır.

Shell Advance 2 zamanlı motosiklet yağları

Shell Advance 2 zamanlı motosiklet yağları, daha düşük egzoz dumanı üretiminin yanı sıra, temizlik ve koruma sağlar. 2 zamanlı motorunuz için doğru yağı buradan bulun.

Öne Çıkan İçerik

Niçin Shell Advance?

Her bir Shell Advance ürünü, motorunuzu korumak ve motosikletinizi sorunsuz çalışır ve kusursuz tepki verir durumda tutmak için geliştirilmiştir.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.

Motor Sporları

Shell ve Scuderia Ferrai’nin teknik ortaklığı, Shell Advance Asya Yetenek Kupası için yarış ve sürücü profillerini görün ve Ducati ekibini takip edin.