Shell Yeni Mezun Programı

Shell Yeni Mezun Programı'nın Teknik alanında dünya çapındaki teknik ekibimizin parçası olacak ve iki ila üç yıllık yapılandırılmış öğrenim programından faydalanacaksınız. Gerçek sorumluluklar ve zorluklarla karşılaşacakve enerji sektörünün yüzleştiği kritik sorunlardan bazılarıyla karşılaşacaksınız. Merakınızı tatmin edebilecek ve bu sorunların çözümüne katkı sağlayabileceksiniz. Program süresince, Shell'in en öncü teknik projelerinden bazılarında çalışırken üst düzey Petrofizik uzmanlarının deneyiminden yararlanma fırsatını bulacaksınız.

Petrofizik

Shell'in global Petrofizik ekibinin parçası olarak yeni petrol ve gaz rezervleri aranmasında ve iyileştirilmesinde doğrudan yer alacak ve dünyanın enerji arzının geleceği üzerinde etki yaratacaksınız. Problem çözen ve yenilikçi kişiler Shell'de, Global Harita Eşleştirme, Uzaktan Algılama ve Sismik Takip gibi en gelişmiş teknolojilerle çalışan ekiplerimizde motive edici ve tatminkar bir çalışma ortamı bulacaklar. Shell Yeni Mezun Programı'nda, Shell'in global enerji piyasasındaki rekabet gücünü koruma hedefi doğrultusunda rol alacaksınız.

Görevler ve sorumluluklar

Dünyanın önde gelen Petrofizik ekiplerinin parçası olarak aşağıda yer alan alanlarda sektörün en yenilikçi teknolojilerinden bazılarıyla çalışacaksınız:

  • Jeolojik Harita Eşleştirme
  • Uzaktan Algılama
  • Sismik Takip

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere iş alanları üzerinde etki yaratabilirsiniz:

  • Veri edinim programlarının tasarlanması
  • Su kaynağı hacimlerinin oluşturulması
  • Potansiyel petrol ve gaz veriminin değerlendirilmesi
  • Jeologlarla ve mühendislerle bağlantı kurulması

Eğitim ve gelişim fırsatları

Kariyerinizin doğru yolda olduğundan emin olmak için düzenli gelişim değerlendirmelerine tabi olacaksınız ve sıra dışı bir Shell profesyoneli olmak için gereken becerileri geliştirme fırsatı yakalayacaksınız. Shell; zaten kapsamlı olan bilimsel bilginizi ve teknik yeterliliklerinizi daha da geliştirmek için gereken eğitimi, koçluğu ve mentörlüğü bulacağınız destekleyici bir çalışma ortamı sunar.

Shell ile keşfedin