Shell Yeni Mezun Programı

Shell'in Yeni Mezun Programı'nda emtia sektörünün önde gelen uzmanlarıyla birlikte çalışma şansı elde edecek ve Ticaret iş biriminde çeşitli rotasyonlarla farklı görevleri deneyimleyeceksiniz. Ticaret iş biriminde alacağınız görevdeki öğrenme fırsatları ile yeterliliklerinizi geliştirerek organizasyonun faaliyet sonuçlarına katkı yapmanız için destek göreceksiniz. Ticaret iş biriminde ve Shell iş alanlarının Ticaret ile ilgili olan diğer birimlerindeki zorlayıcı faaliyetleri ve görevlendirmeleri üstlenmek için ticaret üzerine sezgileri olan bireyler arıyoruz. Buradan başlayarak değer zinciri hakkında baştan sonra bir anlayış geliştireceksiniz ve rakipsiz sektör uzmanlığını kullanarak Shell ticaret alanında başarılı bir kariyere sahip olma ve geleceğin lideri olma yolunda destekleneceksiniz.

Ticaret

Londra, Houston, Rotterdam ve Singapur'daki ana ticaret merkezlerimizden, doğalgaz, ham petrol, petrol ürünleri, kimyasal hammadde, biyolojik yakıt, enerji ve navlun alım-satımı yaparak şirketin faaliyet sonuçlarına etki etme şansını elde edeceksiniz. Günde 13 milyon varil petrole denk bir alım-satım hacmiyle bu yüksek tempolu iş, iz bırakmak isteyen yetenekli mezunlara enerji sektöründe alım-satım yaparak dinamik ve rekabetçi bir dünyanın parçası olma şansını veriyor.

Görevler ve sorumluluklar

Shell Yeni Mezun Programı süresince Shell'de başarılı bir Ticaret Uzmanı olmanın ayrılmaz bir parçası olan çeşitli zorlukları tecrübe edeceksiniz.

Ticaret alanında yer alabileceğiniz bölümler arasında şunlar bulunur:

  • Ham Petrol
  • Kimyasal Ürünler
  • Doğalgaz
  • Enerji ve Çevre Ürünleri

Aşağıdakileri doğrudan tecrübe ederek öğreneceksiniz:

  • Sözleşmelerin hazırlanması ve mutabakat yapılması
  • Müzakerelerin yürütülmesi ve risk yönetimi
  • İş ve piyasa analizi
  • Alım-satım faaliyetleri ve lojistik

Eğitim ve gelişim fırsatları

Shell Yeni MezunProgramı sırasında piyasa analizi, alım-satım ve fiyatlandırma stratejisi, iş ortaklıklarının desteklenmesi, alım-satım faaliyetleri ve liderlik gelişimi gibi alanlarda eğitim alacaksınız.

İş başında eğitim, koçluk ve mentörlük ile sınıf içi ve online eğitimlerin bir karmasını tecrübe edeceksiniz. Gelişiminizi koordine etmemize yardımcı olması için ilerleyişinizi düzenli olarak takip edecek ve potansiyelinize ulaşmanız için doğru yolda olmanızı sağlayacağız. Her bir görevlendirmenin sonrasında yapılacak değerlendirmeler,Shell Ticaret iş biriminde geleceğin lideri olarak performansınızın ve ilerleyişinizin takibine olanak sağlar.

Shell Ticaret ile potansiyelinize ulaşın