Shell Yeni Mezun Programı

Shell Jeobilim Yeni Mezun Programı'nın teknik alanında bir Arama Jeobilimcisi olarak üç yıl sürecek entegre bir eğitim programının parçası olacaksınız. Bu program iş başında gelişimin, yapılandırılmış eğitim ve saha çalışmalarının, size Shell faaliyetlerini tam anlamıyla tanıtmak, iletişim bağlantılarınızı oluşturmak ve gelecekteki kariyerinize temel oluşturmak için tasarlanmış bir bileşimidir. 

Becerilerinizi nasıl ve nerede hayata geçirebileceğinizin merakıyla teknik bir proje ekibinin parçası olarak görevlendirileceksiniz. Shell Yeni Mezun Programı süresince üst düzey teknik uzmanlarla birlikte çalışarak farklı görevler arasında rotasyon şansı elde edeceksiniz.

Arama Jeobilimi

Arama Jeobilimcisi olarak Shell'e katılın ve ticari olarak uygulanabilir yeni hidrokarbon rezervlerini tespit etmek, niteliğini belirlemek, güvenle sondajını yapmak ve üretmek için çalışan dinamik bir ekibin parçası olun. Shell, hem konvansiyonel hem de konvansiyonel olmayan petrol ve gaz için 35'ten fazla ülkede arama yapıyor ve dünyanın geri kalan kısmında sürekli yeni fırsatları kolluyor.

Görevler ve sorumluluklar

Arama Jeobilimi üzerine bir kariyer, size aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu bir dizi görev ve sorumluluk sunar: 

  • Bölgesel jeolojik değerlendirme 
  • sismik yorumlama 
  • Olasılık değerlendirmesi ve olgunlaşması 
  • arama faaliyetleri 

Küresel, bölgesel, havza veya yakın saha ölçeğinden hangisinde çalışıyor olursanız olun en son teknolojileri uygulayacak ve diğer Jeobilim disiplinlerinden, (Jeofizik, Üretim Jeobilimi ve Jeobilim Uzmanlığı), Kuyu Mühendisliği ve Petrol Mühendisliğinden çalışanlarla entegre ekipler halinde çalışacaksınız.

Eğitim ve gelişim fırsatları

Ekip çalışması Shell'de işimizin bütünüdür ve sürekli gelişim kültürümüzün ana parçasıdır. Sektör lideri bir eğitim programı, iş başında eğitim, mentörlük ve düzenli gelişim değerlendirmeleri ile karşılaşacaksınız. Shell Yeni Mezun Programı'ndayken çalışma arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve bilgi paylaşmak için bir çok fırsatınız olacak. Shell Yeni Mezun Programı'nı tamamlamanızla birlikte Arama Jeobilimi, Jeofizik, Üretim Jeobilimi, Jeobilim Uzmanlığı ve genel olarak Shell iş birimleri hakkında ayrıntılı bir yaklaşım geliştirmenizi bekliyoruz.

Gelecek görevlendirmeler

Shell'in öncü projelerinde çalışın