Shell Yeni Mezun Programı

Shell Jeobilim Yeni Mezun Programı, Üretim Jeobilim İnsanları için üç yıllık, teknik bir öğrenim programıdır. Bu program iş başında gelişimin, yapılandırılmış eğitim ve saha çalışmalarının, size Shell faaliyetlerini tam anlamıyla tanıtmak, iletişim bağlantılarınızı oluşturmak ve gelecekteki kariyerinize temel oluşturmak için tasarlanmış bir bileşimdir.

Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz güncel teknik bir projede bir ekibin parçası olarak görevlendirileceksiniz. Shell Yeni Mezun Programı süresince üst düzey teknik uzmanlarla birlikte çalışarak farklı görevler arasında rotasyon şansınız olacak.

Üretim Jeobilimi

Üretim Jeobilim insanı olarak Shell'e katıldığınızda büyük ölçüde sahada çalışarak, statik alt-yüzey modelleyerek geliştirme konseptleri ve üretim kuyuları hakkında öneriler geliştireceksiniz.

Görevler ve sorumluluklar

Üretim Jeobilimi kariyeri, size aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu bir dizi görev ve sorumluluk sunar:

  • Üretim Jeoloğu
  • Üretim Sismoloğu
  • Operasyon Jeoloğu
  • Maden Jeoloğu

Diğer Jeobilim disiplinlerinden (Arama Jeobilimi, Jeofizik ve Jeobilim Uzmanı), Kuyu Mühendisliğinden ve Petrol Mühendisliğinden entegre ekiplerle çalışarak en son teknolojileri uygulayacaksınız.

Eğitim ve gelişim fırsatları

Ekip çalışması Shell'de işimizin bütünüdür ve sürekli gelişim kültürümüzün ana parçasıdır. Sektör lideri bir eğitim programı, iş başında eğitim, mentörlük ve düzenli gelişim değerlendirmeleri ile karşılaşacaksınız. Shell Yeni Mezun Programında çalışma arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve bilgi paylaşmak için birçok fırsatınız olacak. Shell Yeni Mezun Programını tamamlamanızla birlikte Arama Jeobilimi, Jeofizik, Üretim Jeobilimi, Jeobilim Uzmanlığı ve genel olarak Shell işleri hakkında ayrıntılı bir yaklaşım geliştirmenizi bekliyoruz.

Gelecekteki görevlendirmeler

Shell'in öncü projelerinde çalışın