Shell Yeni Mezun Programı

Teknik eğitime sahip yeni mezun olarak, Shell iş ve faaliyetlerinin pek çok alanında size kapsamlı bir giriş sağlayacak olan üç yıllık bir eğitim programı ile başlayacaksınız. Edineceğiniz sağlam temelle, size enerji sektöründe uzun ve tatmin edici bir kariyer sunacak şekilde Kuyu Mühendisliği alanında öncü olmak için mükemmel bir konuma sahip olacaksınız .

Programa katılmakla sektörün öncü vizyoner teknik uzmanlarından bazılarıyla birlikte çalışma fırsatı elde edecek ve Shell'in en çok çığır açan mühendislik projelerinden bazılarında deneyim kazanacaksınız. Shell’de, potansiyelinizin gelişmesini sağlamak üzere tasarlanmış, destekleyici bir çalışma ortamı bulacaksınız. Ayrıca tüm dünyadaki ekiplerle değerli ağlar oluşturarak kuyu mühendisliği alanında gerçek anlamda işbirliği içinde inovasyonların ve ilerlemelerin yolunu açacaksınız.

Kuyu Mühendisliği

Kuyu mühendislerimiz, Üretim işlerimizin merkezinde yer alarak tüm dünyadaki arama ve geliştirme ekiplerimize kritik destek sağlarlar ve aynı zamanda güvenilir bir enerji geleceği sağlamaya yönelik çabalarımızda da rol oynarlar.

Kuyu mühendisi olarak bize katıldığınızda toplumun enerji ihtiyaçlarını ekonomik, çevresel ve sosyal yönden sorumluluk içinde karşılamaya yardımcı olmak için sürekli teknik yenilikler gerçekleştiren ekiplerle çalışacaksınız. Dünyanın her yerindeki farklı tiplerde kuyulara ilişkin tasarım, inşa ve bakım işlemlerini gerçekleştirerek global arama projelerimizin sağladığı kritik desteğin bir parçası olabilirsiniz. Bu görevde yüksek düzeyde teknik yeterlilik, tutku ve işbirliği içinde çalışma etiğine sahip olmakgerekecektir.

Görevler ve sorumluluklar

Shell'de Kuyu Mühendisi olarak çalışmak, şirketin en etkili disiplinlerinden birinde teknik yenilikler gerçekleştirmek için bir şans sunar. Katkı sağlayabileceğiniz operasyonel alanlardan bazıları:

  • İş Tamamlama ve Kuyu Mühendisliği
  • Sağlık, Emniyet, Güvenlik ve Çevre İlkeleri
  • Kuyu Tasarımı
  • Kuyu Ekonomisi
  • Kuyu Yüklenim Yönetimleri
  • Kuyu Saha Mühendisliği

sorumluluklarınızdan bazıları:Olası

  • Kuyu inşa, bakım ve terk faaliyetlerinin optimizasyonu
  • Alt yüzey verilerinin toplanması
  • Kuyu akışının test ve takip edilmesi
  • Kuyuya müdahale faaliyetlerinin mühendisliği

Eğitim ve gelişim fırsatları

Program boyunca bir Kuyu Mühendisi olarak gerçek potansiyelinizi keşfetmenize ve başarılı bir profesyonel olmanıza katkıda bulunacak şekilde düzenli gelişim değerlendirmelerine tabi olacaksınız. Shell'de, en iyi uygulamaların ve katı standartların sadece bunları uygulayan insanlar kadar etkili olduğuna inanırız ve bu nedenle dünya çapında eğitim ve gelişim sunuyoruz. İş başında, sınıf içi ve online eğitimin bir bileşimi sağlanmaktadır. Ayrıca size sürekli koçluk ve mentörlük de sağlanacaktır.

Gelecekteki görevlendirmeler

Shell Yeni Mezun Programı'nın ardından gelişiminiz sona ermez. Yeni Mezun Programını tamamlandıktan sonra üç yıllık ‘Shell İleri Düzey Teknik Programı’ ile teknik becerilerinizi geliştirmeye ve sürdürmeye devam edeceksiniz. Net yapısıyla ve tanımlanmış hedefleriyle bu ileri öğrenim etkinliği, Shell'in teknik ortamı çerçevesinde sınırları zorlayarak daha üst düzey bir görev üstlenmeniz için gerek duyduğunuz becerileri size kazandıracaktır.

Becerilerinizi geliştirin ve sınırları zorlayın