Shell Yeni Mezun Programı

Bu program sektörde öncüdür; programboyunca Teknik alanda Üretim Mühendisi olarak üç yıl geçirirsiniz. Bu program Shell'in projelerine ve kritik çalışmalarına yönelik bakış açısı sağlamak üzere tasarlanmış bir yapılandırmalı eğitimdir.

Oldukça deneyimli Üretim Mühendisliği Profesyonellerinden oluşan bir ağa dahil olacak ve bu birinci sınıf ekibin desteğiyle kendi yaratıcılığınızı ve inovasyon isteğinizi keşfedeceksiniz. En yeni teknolojiyi kullanarak Shell'in çığır açan projelerinden bazıları üzerinde çalışabilirsiniz - Program, gelecekte şirket lideri olmak isteyen herkes için sağlam bir temel oluşturur.

Üretim Mühendisliği

Artan küresel enerji talebini karşılamak için gereken her şeye sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Üretim Mühendislerimiz, Shell'in süregelen saha gelişim süreçlerinin tamamını - tasarım konseptinin oluşturulmasından üretimin son aşamasına kadar- takip etmektedirler. Dünya genelinde farklı çalışanların oluşturduğu bir ağın parçası olacaksınız; petrol mühendislerinden, ve jeoloji bilim insanlarından oluşan bir ekiple bağlantı kurarak varlık performansının optimize edilmesinde, saha geliştirme planlamasında ve mevcut kuyular ile platformların bakımının yapılmasında sizin de payınız olacak.

Görevler ve sorumluluklar

Shell Yeni Mezun Programına katılmakla aşağıdakiler gibi bir dizi faaliyet alanına etki yapma fırsatını edineceksiniz:

  • Konsept Kuyu ve Tamamlama Tasarımı
  • Kuyu / Su Kaynağı Arayüzü Tasarımı
  • Kuyu, Su Kaynağı ve Tesis Yönetimi
  • Kuyu Bütünlüğü Yönetimi

Ve aşağıdakiler dahil zorlu sorumlulukların üstlenilmesi:

  • Saha gelişiminin planlanması
  • Mevcut kuyuların ve platformların işletilmesi ve bakımının yapılması
  • Günübirlik faaliyetlerin uzun vadeli stratejik hedeflere göre yönetilmesi
  • Kuyu akış performansının modellenmesi ve optimize edilmesi

Eğitim ve gelişim fırsatları

ğitim alacağınız alanlar arasında Arama, Geliştirme, İmalat ve Proje Hizmetleri yer almaktadır. Potansiyelinizi tümüyle açığa çıkarmanızı ve mühendislik becerilerinizi geliştirmenizi destekliyoruz; böylece Shell Yeni Mezun Programında sürekli koçluk, mentörlük ve iş başında eğitim alacaksınız. Bununla birlikte hedeflerinize ulaşmanız ve ne kadar başarılı olabileceğiniz konusunda merakınızı gidermeniz için yöneticinizle yakından çalışmanızı sağlayacakdüzenli gelişim değerlendirmelerine tabi olacaksınız.

Tüm süreci yakından takip edin