Finansal ödüller ve yan haklar

Rekabetçi bir başlangıç maaşına ilaveten, kapsamı sizin görevinize ve çalışma yerinize bağlı olacak şekilde performansınıza bağlıbir ödemeyle ödüllendirileceksiniz.

Yan haklarımız, yerel piyasa uygulamalarına paraleldir. Bazı yerlerde spor tesisleri, tıbbi imkanlar / diş bakımı ve araba park yeri gibi hizmetler sunulmaktadır. Bazı ülkelerde Shell Paylaşım programına katılma şansınız olacaktır.

Eğitim ve gelişim

Mezunları devam eden gelişim yolculuklarında desteklemek amacıyla, deneyimli iş liderleri tarafından sürekli koçluk ve mentörlük verilmesini sağlar. Kariyerinizin sektördeki ilerleyişinin temel bir unsuru olarak Shell Yeni Mezun Programı dahilinde seçtiğiniz alanlarda da eğitim alacaksınız.

Shell Yeni Mezun Programı boyunca düzenli gelişim değerlendirmeleri, kariyerinizi yönlendirmek istediğiniz doğrultuyu anlamamıza ve gelişiminizi koordine etmemizde bize yardımcı olacak, bu doğrultudagelişim planınız sizin bireysel gerekliliklerinizle ve kariyer hedeflerinizle örtüştürülecektir.

Sosyal ağlar

Shell Yeni Mezun Programı'nda geniş bir yelpazede heyecan verici ve katılımcılığı teşvik eden sosyal ortamlar bulunmakta ve her biri Shell'in hareketli bir global topluluğu kucaklama taahhüdünü güçlendirmektedir. Genç Shell Ağı, Shell Spor Kulübü, Shell Kadınlar Ağı, Shell Afrika Ağı, Shell Engellilik Ağı ve diğer pek çoğu, sizin üniversite ortamından mümkün olduğunca pürüzsüz bir geçiş yapmanıza yardımcı olmak için oluşturuldu.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık

Herkesin becerilerini ve yeteneklerini değerlerimizle ve hedeflerimizle tutarlılık içinde gösterebildiği ve geliştirebildiği bir çalışma ortamı yaratmak için mücadele ediyoruz. Bu ilke yerine, cinsiyetine, etnik kökenine ve fiziksel koşullarına bakılmaksızın her çalışan için geçerlidir.

Tüm yetenekleri bünyemize çekerek ve geniş bir yelpazeden farklı insanlara fırsatlar yaratarak değerlerimizle uyumlu yaşamaya ve toplum içinde aktif bir rol oynamaya önem veriyoruz.

Söylemeniz gerekenleri dinliyoruz

Shell'in çalışmak için harika bir ortam sunduğundan emin olmak için çalışanlarımızı dinliyoruz. Üst düzey liderler, Shellçalışanlarının ne söyleyeceğini duymaya gerçekten ilgi gösterirler; gerçeğini yansıtan geribildirim ve görüş almak için sık sık webcast ve tartışma forumu düzenlerler.

Yeni Mezunlarımızla tanışın

Yeni Mezunlarımızla tanışın

Shell Yeni Mezun Programı'nda bulunmanın ne demek olduğunu mevcut çalışanlarımızdan öğrenin.

Yeni Mezunlarımızla tanışın

Öğrenciler ve yeni mezunlar’da daha fazlası

Shell Mezun Programı

Shell'in heyecan verici ve farklılıklarla dolu dünyasını keşfedin. Neler yapabileceğinizi ve nerelere ulaşabileceğinizi görün.

Değerlendirilen Stajlar

Shell'in heyecan verici ve farklılıklarla dolu dünyasını keşfedin. Neler yapabileceğinizi ve nerelere ulaşabileceğinizi görün.