Değerlendirilen Staj programı, Shell'i içeriden tanımak ve enerji sektörüne dahil olmak için harika bir yoldur. Bu program aynı zamanda hangi kariyerin sizin için uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olur. Günlük olarak, ilgi alanlarınız ve becerilerinize göre seçilen gerçek projelere dahil olacaksınız.

Bir proje ekibine katılacak ve hepsi de alanlarında uzman olan Shell çalışanlarıyla birlikte çalışacaksınız. Bu bakış açısı yaptığımız işi, beklentilerini ve getirilerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Bir gözetmen ve bir danışman size doğrudan destek olacak ve stajınız boyunca bu deneyimden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için düzenli olarak değerlendirmelere tabi tutulacaksınız.

Aradıklarımız:

Analiz etme, karar verme ve pratik çözümler üretme kabiliyetinizin yanı sıra gayretiniz, hevesiniz, esnekliğiniz ve inancınıza yönelik olarak değerlendirileceksiniz.

Değerlendirilen Staj sırasında danışmanınız ve gözetmeninizle resmi bir dönem ortası değerlendirmesi gerçekleştireceksiniz. Bunun ardından, yeterliğe dayalı bir görüşmenin yapılacağı bir final değerlendirmesi olacak. Ayrıca, sizden projeniz hakkında bir sunum hazırlamanız istenecek.

Değerlendirilen Staj programındaki başarınız, tam zamanlı bir pozisyon teklifi almanızla sonuçlanabilir.

Başvuru süreci

Öğrenciler ve Mezunlarda daha fazlası

Shell Mezun Programı

Shell'in heyecan verici ve farklılıklarla dolu dünyasını keşfedin. Neler yapabileceğinizi ve nerelere ulaşabileceğinizi görün.

Derece Eşleştirici

Shell'de kariyer yolculuğunu keşfetmeye hazır mısınız? Tüm fırsatlar için derece eşleştiricimizi inceleyin.