Fırsatlar dünyasını keşfedin ve Shell Mezun Programı'nın kariyerinizi geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün. Yapılandırılmış öğrenim, uygulamalı projeler, sürekli geri bildirim ve destekleyici iş arkadaşları ile Shell Mezun Programı, seçtiğiniz alanda gelişme ve bir etkiye sahip olma konusunda size olanak tanıyacaktır. 

Shell Mezun Programı'na Başvurun

Shell Mezun Programı'nın Teknik veya Ticari Departmanlarından hangisine katılırsanız katılın, kariyerinizi geliştirecek benzersiz bir örgün eğitim alacaksınız. Programı, sizin gibi dikkat çeken adaylara geleceğin lideri olmak için ihtiyacınız olan sektör bilgilerini ve eğitimi vermek amacıyla tasarladık.

Başlangıçta, sistematik olarak kuruluşun tüm alanlarını tanımanızı sağlayan, kapsamlı bir İşe Alım ve Alıştırma Programı'na alınacaksınız. Seçtiğiniz yola bağlı olarak iki ila beş yıllık bir gelişim programına katılacaksınız. Bu programda, hizmet içi öğrenim ve örgün eğitim fırsatlarını bir araya getiren iki veya üç rotasyon mevcuttur. Aydınlatıcı ve uygulamalı roller üstlenecek ve şirket değerlerimizi tanıma fırsatına sahip olacaksınız.

Rekabetçi başlangıç maaşı ve diğer seçkin ayrıcalıklara sahip olmanın yanı sıra çığır açan projelere katkıda bulunarak ve yapılandırılmış öğrenim ile bilgi birikiminizi artırabileceksiniz. Tüm bu süre içinde kılavuzluk etmek, yapıcı geri bildirim ve bunların yanı sıra mükemmel bir danışmanlık programı sağlamak üzere bölümünüzdeki bir gözetmen tarafından destekleneceksiniz.

Başvuru sürecI

Öğrenciler ve yeni mezunlar’da daha fazlası

Shell Mezunlara Yönelik Eğitim Programı interaktif kılavuzu

Başarı ipuçlarını da içeren interaktif kılavuzumuzla Shell Yeni Mezun Programı hakkında daha fazlasını keşfedin.

Derece Eşleştirici

Shell'de kariyer yolculuğunu keşfetmeye hazır mısınız? Tüm fırsatlar için derece eşleştiricimizi inceleyin.