Shell Yeni Mezun Programı

Shell Yeni Mezun Programı'nın Kurumsal İşlevler alanında 18 aylık iki iş rotasyonu içeren üç yıllık bir eğitim programı deneyimi yaşayacaksınız. Microsoft, SAP ve IBM gibi önde gelen global şirketlerle çalışarak birinci günden itibaren üst düzeyde deneyimli BT ekiplerimizle birlikte gerçek sorumluluk almanın kazanımını yaşayacaksınız. Shell'in faaliyet sınırlarını zorlamak için öncü BT uzmanlarımızla birlikte çalışabilecek teknik yeniliklere açık vizyoner bireyler arıyoruz. Yaratıcılığınızı keşfederken ve liderlik becerilerinizi geliştirirken çığır açan projelerde deneyim kazanabilirsiniz.

Bilişim Teknolojisi

Ekip çalışması gerçekleştirme yeteneğine, ticari yatkınlığa ve sorun çözebilme yetkinliğine sahip misiniz? Finansmandan mühendisliğe kadar çok karmaşık bir dizi işletme görevinde yetenekli profesyonellerle birlikte çalışarak bu niteliklerinizle BT ekibimizde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Shell'de sürekli inovasyon yapıyoruz ve dolayısıyla çalışma ortamı tempolu ve zorlayıcı fakat inanılmaz biçimde tatmin edici.

Görevler ve sorumluluklar

Rotasyonla çalışmak, yüksek düzeyde teknik olan bu bölümün çeşitli işlevleri hakkında işin içinden bakış sağlayacaktır. Görevlerden bazıları:

  • İş Analisti
  • Veri Yöneticisi
  • BT Sistem Mimarı
  • Proje Yöneticisi
  • Hizmet Sağlama Yöneticisi

Olası sorumluluklarınızdan bazıları:

  • Global projelerin uygulanması

  • BT danışmanlığı ve teknik geliştirme çalışmaları

  • Teklif hazırlama ve iş analizleri

Eğitim ve gelişim fırsatları

Shell Lisans Programı'ndaki öğrenim modülleri arasında İş Analizi, İş Süreçlerini İyileştirme ve Risk Yönetimi bulunur. Ayrıca Shell'in BT görevlerinin çeşitli boyutları konusunda da yönlendirileceksiniz ve teknik bilginizi iş ihtiyaçlarına uygulayabilmeniz için teknik, ticaret ve liderlik içerikli eğitimler alacaksınız. Shell sürekli öğrenim kültürüne sahiptir, dolayısıyla potansiyelinize ulaşma yolunda eğitiminize ek olarak sürekli koçluk ve mentörlük desteği de alacaksınız.

Sorun çözücü müsünüz?