Arz profesyonellerimiz tedarik zincirinin tümünde değer oluşturulmasında yaşamsal bir rol oynamaktadırlar

Shell'deki tatmin edici Arz kariyeri, petrol piyasası değer zincirinin tamamına dönük derin ve geniş bir bakış açısı sunar. 

Shell Arz uzmanları piyasa analizi, taahhüt müzakerelerinin desteklenmesi ve arz zincirinin optimizasyonu da dahil bir dizi benzersiz farklı faaliyet gerçekleştirir. Bu sırada inanılmaz Operasyonlar ekibimiz yenilikçi ürünlerimizin lojistik ağımız üzerinden perakende ve ticari müşterilere dağıtımını sağlar. 

Arz ekibimizin parçası olarak Coryton rafinerisinin yeni Thames Petrol Limanı'na dönüştürülmesi gibi değer oluşturan projelerde çalışabilirsiniz.

Adaylarda ne arıyoruz?

Shell Arz ekibinin önüne kimse geçemez ve bu nedenle liderlik becerilerini daha da geliştirmek isteyen deneyimli adaylar arıyoruz. Hammadde alımı, ürün arzı, lojistik ve terminal operasyonları gibi çeşitli işletme işlevleriyle uğraşacaksınız. Ticari, teknik, mühendislikle ilgili ve ekonomik uzmanlıklarını ortaya koyan ve tüm Shell arz kanallarında maksimum verimlilik ve kâr sağlayacak şekilde bilgilerini pratik sorunlara uygulayabilen yetenekli insanlara ihtiyacımız var.

Shell'deki Arz kariyeriniz, hem tedarik zinciri hem de yönetim kadrolarında benzersiz gelişim fırsatları ve dünya genelindeki ekiplerimizde çeşitliliği ve işbirliğini teşvik eden uluslararası bir çalışma ortamı sunmaktadır.

bir uçağın kuyruk kısmının arkasından yürüyen personelin alttan görünümü

Yöneticimizle tanışın

Güney Afrika'da yerleşik Ürün ve Kanal Optimizasyon Müdürü Nischal Sancho, Shell'de Arz bölümü görevlerinin işbirliğine dayalı olduğunu anlatıyor. “Görevler arasında işbirliğine büyük ölçüde gerek duyuluyor.” “Görevlerimiz, müşteriyi daha iyi anlamak ve talep tahminlerinin tutarlılıkla gerçekleştirilmesi için iş arkadaşlarımızla birlikte nasıl çalışıldığından başlayarak üretim ile işbirliği içinde üretme -harmanlama – satın alma kararları üzerinden arz planlamasına ve rafine işletimine kadar değişiklik gösteriyor.”

Böylesine birbirine bağlı ve çapraz işlevli bir ortamın pek çok avantajı olduğunu söylüyor. “Bu kariyerin faydaları arasında en parlak yeteneklerden bazılarıyla birlikte çalışmak ve Mükemmellik ekipleri ile farklı ağlardaki dünyanın en iyi uygulamalarından yararlanma da yer alıyor.”

Fakat bu heyecan verici işbirliği kültürü, Shell'deki kapsayıcı ve teşvik edici ortam olmasa çok az şey ifade ederdi. 

Nischal açıklıyor: “Shell'i çalışmak için çekici bir yer yapan şey insanlar ve onları bütünleyecek şekilde insan gelişimine sürekli odaklanmadır.” 

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.