Shell’in Finans ekibi, temel faaliyetlerimizi destekleyen kritik ticari görevleri yerine getirir.

Shell Finans iş birimi Perakende, İmalat ve Üretim kollarımıza ve dünya genelindeki Shell şirketlerine etkili ve yenilikçi finansal destek ve hizmet sunar. 

İşletme’den Finansal Muhasebe’ye, Danışmanlık ve İş Denetimleri’ne, Birleşme ve Satınalmalar’a, Sigorta ve Hazine opsiyonlarına kadar her şeyi kapsayan Shell Finans, enerji sektöründe tatmin edici ve heyecan verici bir kariyer yapmak isteyen bireylere çok yönlü bir ortam sunuyor. 

Shell Finans’taki sorumluluklar, iş kararlarına bağımsız destek sağlanmasını, karmaşık yönetmeliklere uyumun güvence altına alınmasını ve faaliyet verimliliğinin küresel standartlara yükseltilmesini içerir. Aynı zamanda finansın Birleşme ve Satınalmalardan İç Denetim’e kadar çok farklı disiplininde üstün kaliteli danışmanlık vermeniz de beklenebilir.

Kariyer ilerleyişinize güç katacak çeşitli büyüme ve liderlik fırsatları da mevcuttur. Bu fırsatlar bir yandan sektöre liderlik eden profesyonellerle birlikte çalışmayı ve onlardan çok şey öğrenmeyi içerirken diğer yandan da ticari sezgilerinizi ve ekip becerilerinizi geliştirecek bir platform sunmaktadır. İlk günden itibaren, küresel enerji sektörünü etkileyen sorunlarda yenilikçi problem çözme becerilerinizi ve çok yönlü düşünme yeteneklerinizi kullanmanız beklenir.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.