Shell'de Taahhüt ve Tedarik, heyecan verici çeşitli kariyer fırsatları sunmaktadır.

Shell'de Taahhüt ve Tedarik göreviyle bir yandan üst düzeyde yetenekli ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple işbirliği yaparak stratejik iş planlarını yerine getirerek iş başında eğitim, diğer yandan çığır açıcı arama projelerimizden bazılarını desteklemekle görevlendirilebilirsiniz.

Shell'de Taahhüt ve Tedarik kariyeri, sadece azimli bireylerin sektörün en yenilikçi şirketlerinden birinde ilerlemesi için mükemmel bir fırsat değil ama aynı zamanda bir profesyonel olarak kendinizi geliştirmeye devam etmek ve üstün teknolojili tedarik araçlarıyla ve sistemleriyle çalışmak için de şans tanır.

Shell'in iş faaliyetlerinin pek çok alanına etki yapan Taahhüt ve Tedarik bölümü için ilişki kurup sürdürebilecek, işletmelerimize çözümler getirebilecek ve bir yandan kalite ve güvenlik standartlarını korurken diğer yandan daha düşük maliyetli arz için müzakere yapma yeteneğine sahip, dikkat çeken, yaratıcı adaylara ihtiyaç vardır.

Taahhüt ve Tedarik görevlerimizin pek çoğu çapraz işlevli ekiplerle birlikte çalışmayı gerektirdiğinden bütünü kapsayıcı bir ortamda çalışma yeteneğine sahip olunması faydalı olacaktır. Profesyonel ve kişisel gelişiminizi desteklemeye odaklı bir mentörlük programının parçası olacak ve çeşitliliği, işbirliğini ve sosyal sorumluluğu destekleyen ve teşvik eden bir ortamda çalışacaksınız.

Yöneticimizle tanışın

Shell Arama ve Üretim Taahhüt ve Tedarik YöneticimizJoseph Yuen'in çok yönlü ve yoğun bir görevi var. Görevini, “Ben, Taahhüt ve Tedarik stratejisini ve tüm Taahhüt ve Tedarik faaliyetlerini, Derin Su, Orta Kademe ve Satışla ilişkili küresel politikalara, uygulamalara ve proje gerekliliklerine göre uygulamakla ve yürütmekle sorumluyum” şeklinde anlatıyor.

Joseph ayrıca çığır açan projeler oluşturulmasında da kilit rol oynadığından bahsediyor ve şunları ekliyor: “Gelişimin ilk aşamalarında projeler üzerinde fark edilir bir etki yapmak da çok heyecan verici.”

Joseph için görevini bu kadar tatmin edici kılan şey, bu sürekli motivasyon ve Shell'deki sorumluluğu teşvik eden çalışma ortamı: “Shell'deki insanlar için kendi iş hedeflerini çevresel, sosyal ve ekonomik odaklı bir biçimde bir denge dahilinde yerine getirmekgerçekten çok önemli. İnsanlar sadece Shell'e değil topluma da hizmet etme konusunda tutkulular.”

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.