Shell’de Hukuk alanında bir kariyer, özel sektörde kurumsal alanda en tatmin edici kariyerlerden biridir.

Shell Hukuk, yüksek profilli işleri üstlenerek Shell ile müşterileri ve müteahhitleri arasında bağlantı kurarken markasının itibarını ve bütünlüğünü koruyan, işbirliği içinde bir uzmanlar ekibidir.

Shell’in her kıdem seviyesinden avukatları, gelişmek için bir dizi fırsat sunan destekleyici bir iş ortamı içinde en yüksek performansı gösterirler. Shell avukatları şirketi sektörün ön saflarında tutmaya yardımcı olan temel tavsiyeleri ve desteği sağlar.

Shell Hukuk’un sürekli evrimden geçiyor olması, kurumsal alanda vites yükseltmeye hazır olan, şirketin tanıtımını dürüstçe yapan ve hissedarların çıkarlarını koruyan, azimli adaylar aradığımız anlamına geliyor. Meraklı bir zihnin ve işinizde kalıcı bir etki bırakma arzusunun yanı sıra çeşitli kültürel geçmişlerden gelen iç ve dış paydaşlarla birlikte çalışırken güçlü etki ve müzakere becerilerine ihtiyaç duyacaksınız. Shell'de Çeşitlilik ve Kapsayıcılık hakkında bilgi edinin.

Davalar

Shell’in dava ekibi, faaliyetlerine Mayıs 2012'de başlayarak dinamik bir kurum içi ekip, global dava takip birliği oluşturdu.

Shell'in dava takip avukatları, Upstream ve Downstream işlerine destek olmaktadırlar ve dolayısıyla farklı boyutlarda işleri bulunmaktadır. Dava takip avukatlarımız, kurum-içi iş avukatlarımızla biraraya gelerek global enerji tartışmalarının ön saflarında ciddi bir güç oluşturmaktadırlar.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.