Shell Ticaret iş biriminde bir kariyeriş dünyasının en heyecan verici kariyerlerinden biridir.

Yüksek tempolu ve dinamik Ticaret iş birimi ekibi, yenilikçi düşünen ve bulundukları sektörde neler olduğundan haberdar olan çalışanlardan oluşur. 

Ticaret ekibi tüm Shell iş kollarına destek verir ve doğalgaz, ham petrol, petrol ürünleri, kimyasal hammaddeler, biyolojik yakıtlar, elektrik enerjisi ve nakliyesektörlerinde faaliyet gösterir. Ticaret ekibi dünyanın en büyük LNG nakliye ve petrol tankeri filolarından birini yönetmenin yanı sıra hem Shell şirketlerine hem de harici müşterilere denizcilik konusunda danışmanlık sağlar.

Nasıl adaylar arıyoruz?

Güçlü sayısal ve ticari becerilerin yanı sıra yoğun iş temposunda insiyatif alarak çalışabilme kabiliyeti önem taşıyor. Farklı deneyimlere sahip ve çalışmalarının sektörde yarattığı farkı görmek isteyen adaylar arıyoruz.

Ayrıca Shell'in itibarını korumak ve sıkı uyumkültürümüze bağlı kalmak da göreviniz arasında bulunuyor. Bu nedenle Shell Ticaret iş biriminde yeni işe başlayanlar, Shell Genel İş İlkeleri ve Shell Ticaret Uyum Kılavuzu da dahil olmak üzere, Shell Çalışma Kuralları'nın kilit alanlarına dair, kapsamlı bir eğitim alacaklar.

Shell Ticaret iş birimi çalışanları dürüstlük, doğruluk, insana saygı değerlerini gözeterek , yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak suretiyle profesyonel tavırlar sergilemekle yükümlüdürler. Buna karşılık olarak Shell Ticaret iş birimi eğitim ve uzun vadeli kariyer gelişimi için sunacağı benzersiz fırsatların yanı sıra geniş iletişim ağından faydalanmanıza da olanak sağlar.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.