Shell'in Süreç Mühendisleri, enerji inovasyonunun ön saflarında sınırları zorluyorlar.

Dünya’da karşımıza çıkan enerji zorlukları her geçen gün daha karmaşık hale geliyor; bu nedenle yenilikçi düşünce, üstün teknoloji ve risk yönetimi tutkumuzu ve kararlılığımızı paylaşacak, yetenekli Süreç Mühendisleri arıyoruz.

Shell'in Süreç Mühendisliği topluluğu, dünyanın farklı yerlerinde bulunan ve dört ana alanda çalışan yaklaşık 2.400 kişiden oluşuyor:

  • Arama ve Üretim
  • Gaz
  • Rafine İşlemleri
  • Kimyasallar

Süreç Mühendisliğinin etkisi, tasarım ve operasyonlardan araştırma, arz, dağıtım ve teknik güvenliğe kadar Shell işletmelerinin tümünde hissedilir. Oldukça tecrübeli bu ekibin bir üyesi olarak, uzun vadeli proje gelişimine katkı, kimyasal proseslerin optimize edilmesi veya - hem karada hem de açık denizde - petrol ve gaz üretim tesislerine, rafinerilere ve kimya fabrikalarına teknik destek sağlanması gibi bir dizi günlük zorlukla tanışacaksınız.

Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, size inovasyonun ön saflarında bir kariyer, mükemmel profesyonel gelişim ve dünyanın farklı yerlerinde en iddialı ve heyecan verici enerji projelerinden bazılarında çalışma fırsatı sunacağız.

Shell'de çalışmanın faydaları hakkında bilgi edinin.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.