Shell Disiplin Mühendisliği, enerji sektöründeki en tatmin edici görevlerden bazılarını içerir. Shell'deki bir mühendislik kariyerinin nasıl çok yönlü ve küresel bağlantılı bir kariyer anlamına geldiğini keşfedin. İster rafinerilerimizde, gaz tesislerimizde veya açık deniz üretim birimlerimizde çalışın ister mühendislik ve teknoloji standartlarını oluşturun veya yeniden tanımlayın ya da çığır açıcı projelerimizde çalışıyor olun aktif, zorlayıcı ve tatmin edici bir kariyere sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

İnovasyonun ön saflarında yer alarak artan enerji talebini karşılamak için yeni yöntemler geliştireceksiniz. Shell'deki bir Mühendislik işi sadece kariyer ufkunuzu genişletmekle kalmaz, aynı zamanda enerji sektörünün geleceği üzerinde etki yaratmanız için de bir fırsattır.

Yaratıcı düşünen ve dünya genelinde güvenli bir enerji geleceği oluşturma konusunda heyecan duyan bireylerin yanı sıra teknik uzmanlığı ve deneyimi olan proaktif kişiler arıyoruz. Çalışma ortamımız, sürekli öğrenim kültürü üzerine kurulmuştur ve destekleyici, bütünleştirici bir ekibin parçası olarak uzmanlığınızı ve kabiliyetlerinizi sürekli geliştirmenizi güvenceye alır.

Hatta sektörün lider uzmanlarından bazılarıyla birlikte dünyanın farklı yerlerinde çalışma fırsatını da elde edebilirsiniz.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.