Shell'deki Bilişim Teknolojisi işleri sizi BT inovasyonunun ön saflarına taşır. Teknisyenlerden oluşan çok yönlü ekibimiz, büyümeyi harekete geçirecek, performansı düzenleyecek ve verimliliği teşvik edecek üstün teknolojinin kullanıldığı BT çözümleri için destek sağlar.

Shell'deki BT kariyerinde Microsoft, SAP ve IBM gibi sektörün önde gelen isimlerinden bazılarıyla birlikte çalışacaksınız. Ticari sezgilere, kanıtlanmış teknoloji becerilerine ve pratik sorunlar karşısında çözüm belirleme ve uygulama kabiliyetine ihtiyacınız olacak.

Buna karşılık size kariyer gelişimi desteğinin yanı sıra teknik, ticaret ve liderlik odaklı eğitimler de sunulacak. Öncü teknoloji projelerinde çalışmanın yanı sıra temel BT görevlerinin ötesine uzanan farklı görevlerde her gün yeni bir zorlukla karşılaşacaksınız.

Önümüzdeki yirmi otuz yılda enerji sektörünün karşılaşacağı zorluklar ciddi boyutlardadır ve bütün bir değer zinciri içerisinde yüksek kaliteli ve etkin maliyetli global çözümler konusunda BT uzmanları hayati önem taşır.

Shell'in başarısında Bilgi Teknolojileri temel önem taşır. Aslında ne zaman Shell'deki büyük başarılardan bahsetsek - arama veya üretimdeki büyük başarılar - bilmeliyiz ki bunların hepsi BT'deki en iyi zekaların geliştirdiği ve sürdürdüğü son teknoloji yazılımlarla desteklenmektedir.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.